GeekVape Aegis Legend +Z MTL tank

Ha jól le van fogatva a coil akkor sanszos, hogy a mod a hunyó…ergo kuka vagy garancia

Nekem is égetett már meg poris tankot. Javaslom, nézd meg a gyártó honlapján elérhető beállítási lehetőségeket, mert elképzelhető, hogy a beállított és jelzett teljesítmény átlagban van mérve. Ez azt jelentheti, hogy a hideg fűtőszálra nagyobb teljesítményt ad a kezdetekben és kompenzálja az ellenállást a hőmérséklet és idő függvényében. Erre egy görbét lehet illeszteni, vagy négy helyen adhatod meg a teljesítményt. Elképzelhetőnek tartom, hogy ez kedvezőtlenül van beállítva. Pl. ha a te porlasztód 18 W-ot bír és ő átlagban akarja azt kezelni, lehet, hogy az első másodpercben 20 W feletti teljeítményt fog adni. Egy porinál ez már elég lehet az égett ízhez.

1 kedvelés

Szia.
Az a gond hogy 5w- ön is csinálja és onnan már nincs lehetőség lejjebb rakni. De köszönöm. Külföldi fórumokon is olvastam a hibáról de ott se tudták megoldani. 1.2 ohmos tekercsek nem tudja jól kezelnie a mód. Elkeserítő…
Köszönöm a segítséget.
Ha esetleg vannak ötletek szívesen fogadom. :slight_smile:

Szia. Igen. Jól.

Még egyet megtehetsz. Vegyél egy 1 ohmos, vagy olyan körüli ellenállást, ami kibír 10 W-ot. Ezt kösd sorba a mod-dal egy árammérő műszeren keresztül. A mod-ot állítsd 5-6 W-ra, nyomd meg a “fire” gombot. Fényképezd le, vagy írd le, mit mutat a műszer. Utána segítek megfejteni a titkot.

És utána a feszültséget is mérd meg, de azt nem sorba kötve, hanem párhuzamosan. Közben legyen benn az ellenállás az áramkörben a pozitív-negatív pólusokon, mert egyébként nem ad rá a készülék feszültséget. Azt is kontrollálhatod a készülék kijelzőjén, hogy az ellenállást jól méri-e.

Közben végignyomkodtam az enyémet. A max. hőmérsékletet állítsd be 400-450-re (Fahrenheitben írja).

Öööö…az nem az lesz :flushed: Temp controlt ne piszkáld :grin:

Miért ne?

Nem tudjuk az 1.2 pori huzal miből készül,nem biztos hogy ss,így nem biztos hogy TC-re alkalmas

1 kedvelés

Jelenleg egységsugarú felhasználó oldaláról nézve van egy VW módban problémás modunk. Ne kavarjátok meg még a temp controllal is. Amíg marad a VW, tökmindegy,hova állítod a TC értéket,mivel nem fog dolgozni vele a mod.

4 kedvelés

Sziasztok. Kanthal Wire Mesh ha ez nektek mond valamit. :slight_smile:

Akkor nem TC-képes anyag. Szóval TC, mint opció,kilőve :smiley:

1 kedvelés

Sziasztok. Köszönöm szépen a hozzászólásokat.
Próbáltam a tankot 4 felé mod-al. Köztük legend előző verziójával. Mindegyikük tökéletes kezeli. ( smok, aegis, lost vape…) Szóval biztosan a mod a gyenge láncszem. Úgyhogy elszaladtam az Aroma palotába és vettem egy lost vape telma-t. Ami szintén tökéletes kezeli… Ja meg annyit hogy írtam a gyártónak is a hibáról, a válasz az volt hogy nagyon sajnálják és keressek egy vape boltot… És ezzel lezárták a témát. Szép dolog. Nagy segítség volt . Köszönöm szépen! Zsolt.

2 kedvelés

3 kedvelés

Nem te voltál “láma”
Kb ezt írtuk mindannyian hogy a moddal lesz valami.
Örülök hogy másikkal működik.
A shop ahonnan vetted írhatod a nevét hogy onnnan ne vegyen senki ilyet .
Amúgy bekaphatják ha ez a hozzáállásuk​:joy::joy:

3 kedvelés

Szia, tudom nem ide illik, de egyszerűen nem találok porlasztót ebbe a kazánba. Tudsz segíteni, hogy te honnan rendeled?