Beégő vatta Zeus Tank, 0.2ohm, előírt teljesítmény alatt is

Sziasztok! Legend 2n levő Zeus tankkal olyan problemám van, hogy az előírt működési tartomány közelében(de inkább alatta) 70W körül-is úgy eszi a kazánokat mint hülyegyerek a gumicukrot…
2-3nap alatt beég, 1000slukkot nem bírnak ki. Ha leviszem a teljesítményt nem jön az íz, ha felyomom “belesül”. 2hetente kidobok egy 5ös pakk porlasztót. Mit lehetne vele kezdeni? Próbáltam benne vattát cserélni, de hát olyan elbaszottul tudom összerakni hogy én magam sem hiszem el, hogy újra működni fog.:joy: 50-50es keverésű nikotinmentes liquideket használok. Érdemes lehet valamivel “kikefélni” vagy valamibe beáztatni ha döglődik? A döglődés mellett eltűnő ízeket, torokkaparást értek. Remélem sikerül valakinek hasznos tanáccsal szolgálni :slight_smile: köszi szépen! Jó füstölést!

Üdv . Valószínűleg olyan szériába nyúltál ahol rosszak a porlasztók . :pensive: Chen testvér vagy Fing testvér elaludt a soron gyártás közben . Ajánlott dl RTA vásárlás töredék a porlasztó halom árának .

3 kedvelés

Nem írtad milyen liquidet teszel bele.
Ha édes szájú vagy, ott bizony a porik fogynak.
Simán van hogy 2 tankot nem bír ki egy vatta mert bele is égett.

3 kedvelés

Liqidből minden féle megy bele. Gránátalma, mangó, vanília, dohány, néha ilyen vegyes lónyálak, de igazából egyiknél sem vettem észre hogy tartósabb lenne. :man_shrugging:t2:
Köszönöm szépen a segítséget, ennek fényében nyugodtan berendelhetek egy karton porlasztót :joy:

Még annyit megpróbálok, hogy a külső szűrőre azúrok pár lyukat, hogy a vatta könnyebben “újratöltsön”. Veszteni valóm nincs :slight_smile: