Geek vape mod

Sziasztok mod-ot szeretnék vásárolni !
Kérdésem az lenne hogy a geek vap-nél a fekete szín szerintetek vagy tapasztalatok szerint kopna? Volt egy rainbow szín használtam vettem (alkalmi vétel volt ) az pár hónap után kopott is a fém markolatnál ugyebár azokon gumi volt a többi részénél így máshol nem kopott meg !
Legend 2 vagy Solo 2 lenne a választásom .

2 kedvelés

Szia!
Jelenleg két széria érhető el a Geekvape Aegis sorozatból, a classic (első széria) és a frissített verzió. Mindkét változat jó vétel, kopást én nem tapasztaltam egyik típusnál sem, a “strapamod” kategória piacvezetőjénél ez mindenképpen furcsa lenne. A kopás, a karcok esetükben elsősorban a felhasználói szokásoknak köszönhetők, kivéve a kijelzőt, ami közismerten az Aegisek Achilles sarka.
A classic verziók lényegesen masszívabbak, ha biztosra akarsz menni, válaszd ezt e lehetőséget.
Az új verzió tudásban, teljesítményben tökéletesen kiszolgál minden igényt, de az L200 esetében akad néhány botrányosra sikerült tervezési hiba (a 24-es tankokat sem képes lelógás nélkül fogadni, túl jól sikerült a súly és méretcsökkentés, túlzott melegedés). A kopás miatt ne tarts tőlük, normál használat mellett szinte esélytelen a dolog!

8 kedvelés

Köszönöm válaszod

1 kedvelés

Én nem szeretem az Aegis-eket. De fogtam már a kezemben, túl sokat is. Aki nem csak nézegeti, annak sajnos kopik is.

2 kedvelés

Bizony ráadásul ez a mod van legregebb ami nálam van már vagy 2 éve :slight_smile: En nagyon szeretem, ráadásul vagy fél évet csak ezt nyustoltem,úgyhogy volt ideje lekopni :slight_smile:
Mondjuk hozzá teszem mindig zsebben vagy kistaskamban van tárolva két mod egymás melett, szóval egymást is koptatják…
De engem nem zavar sőt, haver szokott röhögni rajtam mert kimondottam szeretem ha valami rusty, kopottas :sweat_smile:

3 kedvelés

Nekem is hasonlóan néz ki . Viszont én Mentőápoló vagyok folyamatos mozgás ,figyelmetlenség kérdés stb egyhogy ez jön nálam szóba …
Csak kíváncsi voltam mert amelyik sima "ezüst ", színű az nem kopik úgy

2 kedvelés

Mert az nem színezett. :slightly_smiling_face: Viszont vannak rávaló tokok, persze ez is ízlésfüggő. Én pl. max a telefonon viselem el a tokot, ezért benne van a pakliban, hogy kophatbak a modjaim. Bár tudok rájuk vigyázni, de a hétköznapi használat során is idővel kopnak. Nehéz olyan modot találni amin olyan eljárással készül a festés, hogy az ne kopjon. Én is csak egyről tudok, anno volt egy Joyetech VTC Mini-m, arra egy olyan technológiával készült festéket fújtak ami szinte beleolvadt a mod fém házába. Esett már az betonra is, és nem jött le a festék. :sweat_smile: Egy pötty jelezte, hogy ott találkozott a placcal. De ennyi. :slightly_smiling_face: Ezek a fajta módok sajnos már kihaltak. :pensive:

Amikor az ember bármi mást csinál melo helyett :stuck_out_tongue_closed_eyes:


5 kedvelés

Nekem a felújítás előtti állapot jobban tetszett. :wink:
Bennem amolyan “régi motoros” modja érzést váltott ki. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Passzol a kikandikáló 510 széléhez. :heart_eyes: Szuper lett, gratulálok! :blush:

2 kedvelés