GeekVape Aegis Legend 200W VS GeekVape L200 Aegis Legend 2

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban, hogy van-e valami különbség a GeekVape Aegis Legend 200W és a GeekVape L200 Aegis Legend 2 között? Próbáltam utánanézni, de eddig nem igazán találtam meg a választ. Talán a Legend 2-ben van egy külön oldalsó zsebzár kapcsoló ha jól tudom.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

2 kedvelés

Hát nem tudom összegasonlítani. Nekem Legend 2 van Zeus sub ohm tankkal használom jelenleg. Eddig 0.25ohm-os porival használtam az aksi 3-4 napot bír nálam. A kijelzőt magamfelé fordítva, bal oldalon van a zár gomb, fel, lecsúsztatható. A mod, egyszerű és könnyen kezelhető, masszív kialakítás. Még csak kb 4 hete van meg de strapabírónak tűnik. Mióta egy alkalommal felborítottam a páncélszekrényen és elpukkant a zeus bubis üvege, azóta csak fektetve rakom le. Én eddig max 40w-on használtam, de azt is csak próbaként. 34w-on használom. A hideg gőzt kedvelem. Hát ennyi a személyes tapasztalat.

Szia! Legend még közel áll a tökéleteshez sajna a 2 szériát elvitték a gaggyer kategória felé. Mindegyik Aegis utódra igaz!

2 kedvelés

Annyi a külömbség a kettő között , az első verzió az Aegis Legend 200W . Az L200 Aegis Legend 2 az első frissített verziója. Kisebb méretben , IP67-helyett IP68-a tanusítványa (fokozottabban viseli az extrém hideget , por , ütés , és vízállóbb kialakítás.) súlyra kevesebb , akumulátor használat optimalizálva , 25 mm-es kazán max. az 510-es pléten. gonbok kialakítása ergonómikusabb. Dióhéjban ennyi. Ára kedvező. Felhasználása széleskörű.Fehér Tamás bemutatója az L200 Aegis Legend 2-ről.
A videó nem mai , annyi a pontosítás hozzá a váz nem műanyag . Fém az is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszod. Egy ilyen mod-ban gondolkozom valamilyen RTA tankkal.

Köszönöm szépen a válaszod! :wink: Bár hozzászólásod szerint a Legend 2 jobb, viszont Elek Segíts szerint az első széria megbízhatóbb. Most megint kissé elbizonytalanodtam :slight_smile:

2 kedvelés

Szia! Köszönöm, ezek szerint megbízhatóság szempontjából érdemesebb lehet az első szériát választani, annak ellenére hogy elviekben a 2-es fejlettebb?

Az egyik “nagy” modom nekem is egy Legend 2.
Csak csupa jót tudok róla mondani.
Csak 5 hónapja nyomkodom - bár nem új volt, mikor hozzam került.
Ergonomikus, stabil, masszív, szép is, akkuval jól bánik.
Én az elődöt mondjuk nem ismerem…
A kijelző is pêldás, a lock funkció ügyes.

3 kedvelés

Én most is használom az L200-at egy Steam Crave Aromamizer V3-al. Remek akumulátorhasználat , teljesítményt is rendben leadja . Kényelmes , jó a fogása , a gombok lezárása kényelmes




5 kedvelés

Köszi a válaszod! :+1:

2 kedvelés

Köszönöm! Akkor ezek szerint már a külső váza is fém, ha jól értettem?