Szín választás

Sziasztok!Ma egy kicsit elnézelődtem a neten egy pár órácskára és arra az elhatározásra jutottam,hogy kell nekem egy melós-utcai-itthoni de nem ünneplős mod​:laughing:Naszóval a kiszemelt már megvan,de a színével nagyon nagy bajban vagyok.
Elképzeléseim szerint a fekete és a fehér az a szín,amihez minden tank menne.Ugye most van egy fekete Zq-m,úton van egy gun metal,és hála Ispy kínai linkjének egy ss dvarw is​:rofl::rofl:
Fekete mod-ot nem akarok(majd egy ünneplőset!),sajnos fehér nincs pedig azt már venném is.Szerintetek melyik az a szín ,ami mindhárom tank színhez passzol ?
Ez a gun metal

Vagy a fekete szürke ?

Lehet a második jobb,de már kifolyik a szemem,ti pedig több tankot láttatok már különféle modokon.

Egy másik kérdés ,erősítsetek meg benne,hogy nekem horgászatra valamelyik kétakksis aegis modra kell beruháznom​:grin:Dzsuvás-vizes kéz ,por-etető kaja,ide-oda lerakás az oldaltálcára,stb,bírnia kell a strapát.

3 kedvelés

Az Aegis mod témában meg tudlak erősíteni. Bár nekem nem két akkus, hanem egy squonk (10 ml tartállyal) Aegis-em van. De hát vagy az akksit vagy a liquidet kell külön vinni… :sweat_smile: Én az akksit viszem pluszban. Kirándulás vagy munka után simán lemosom a csap alatt!! Semmi gondja. A kijelző egyedül ami az X-en elég nagy sérülékeny felület. Én a két akksisból a Legendet választanám :wink:

5 kedvelés

Nem értek hozzá,de a második​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Tegnap Zoli feltette nagy akciók-ba Cigabuy-eu https://www.cigabuy.com/authentic-mechlyfe-paramour-sbs-80w-tc-mod-black-silver-p-20533.html

5 kedvelés

Szia, ha ez segítség akkor gyorsan lőttem két képet, hogy néznek ki. Ne a Kayfun méretét nézd, hanem a szín összeállítás miatt raktam fel. Bocs, nekem csak ez az egy SS tankom van, a többi mind fekete vagy gunmetal vagy DLC. :no_smoking:only vaping


8 kedvelés

Szerintem nincs olyan mod, aminek jól áll a fekete, a gunmetal és az ss is. A megoldás: kell egy fekete mod, egy gunmetal mod és egy fehér mod. Remélem segítettem. :sweat_smile: :rofl: :+1:

5 kedvelés

Köszi a választ épp nézegettem az ali-n a legend 2-t baráti 38€-ért​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem is arra húz a szívem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Fuu ez jó kis link majd szét nézek mit adnak ingyér​:sweat_smile:3avape-en találtam 37€-ert és mintha most lenne 15%-os kupon is ott.Jó dolog ez az EU-s posta de most nem sietek annyira,átgondolom köszi!

4 kedvelés

Nagyon köszönöm a képeket ,a fekete meg gun metal tankhoz biztos jó lesz ez a színkombináció,a dvarwot meg majd rárakom itthon és nem engedek be senkit hogy lássa :joy:

3 kedvelés

Igaz ez drágább cucc, de elvileg ez is strapa mod…

https://www.sourcemore.com/wotofo-mdura-pro-box-mod.html

2 kedvelés

Persze-persze majd kis lépésekben megoldom ezt is :laughing:Ahhoz képest ,hogy 5 hete nem cigizek,elvertem annyit amiből másfél évig cigizhetnék​:rofl::rofl::rofl:

9 kedvelés

Most egy kicsit haragszok ràd az ali linkèrt,amit a napokban átküldtél​:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Őöő, izé, tagadok mindent, nem én voltam. :rofl: :sweat_smile:

Üdv a klubban!

6 kedvelés

Már csak a franciákat kell meglátogatnom pár akksiért meg egy töltőért,de érzem hogy annak se lesz jó vége :joy:

5 kedvelés

Az a helyzet, hogy amikor bagozik az ember, akkor megveszi a doboz cigit, meg az eldobható öngyújtót és ennyi, szívja. De a vape az más. Persze először megfogadod, hogy csak 1 szett, na jó, max. 2. Aztán megtetszik ez-az, mégsem jön be, amit vettél, a feketéhez nem meg az ezüst vagy az a kék mod nagyon bejön, kéne egy dl tank is, meg egy rdta, meg egy…és máris inkább egy hobbi lett belőle, mint a rabszolgaszerű függőség kielégítése. Ez egy technikai sport, ez ilyen. Vagy láttál már pecást egy bottal? Na ugye!

Vigasztaljon az a tudat, hogy amit most megveszel, azt nem szívod el, megmarad később is. Ha meg nem jön be eladod és kész.

…aztán megint mész alira :rofl:

Nekem itt van vagy 600ml leves bekeverve, de már nézegetem ap-n, hogy miket kéne rendelni. Mert ha már az eszközök megvannak, akkor jöhet az aromák végtelen gödre.

5 kedvelés

ez így igaz én pl nemrég vettem miskolcon tankot ugye de nem elég már a tankodat nézegetem amit fel raktál hogy vegyem e meg vagy sem​:rofl::grinning::grinning:őszintén meg fordult a fejembe a tankod de akkor már kell még 1 mod is​:grinning::rofl:hol ez hol az kell ez ilyen.

4 kedvelés

Hehe, én meg azt nézem, hogy mit vegyek a tankok helyett, amiket még el sem adtam :rofl:

Meg lehet kéne még egy sbs mod, mert bejött nagyon és van egy full fekete, ami nagyon tetszik…áhh sosincs vége.

5 kedvelés

ne csináld mert bele viszel megint engem is​:rofl::rofl:kéne mod is nekem amúgy komolyan meg vagy 2 tank mtl:grinning::grinning:ááá nem lehet le állni itt amugy komolyan mondom​:grinning::grinning:

2 kedvelés

Tudod, 150 eur és kapunk kedvezményt, ingyenes szállítást, ne mond, hogy nem éri meg? :rofl:

De én most nem költök, itt a kert, vagyis a helye, szó szerint talicskázom bele a zsét, ha eladok valamit, akkor max az van új cuccokra, már így is bújkálok az asszony elől…mindig mondja, hogy az valami új cucc? Á, dehogy szívem, ez már tök régi :sweat_smile:

3 kedvelés