Füstérzékelő

Sziasztok!
Kinga repülős cikkében lettem figyelmes arra hogy esetleg a füstérzékelő beriaszt a gőzre. Nekem a fejem felett az irodában van egy érzékelő (mondjuk fogalmam sincs működik-e egyáltalán mert szerintem még a 18. században rakták fel :smiley: ) és néha bizony ha el vagyok merülve a munkában akkor nem megyek ki vapelni hanem rápöffentek párat. Volt már veletek hogy beriasztott az érzékelő? Füstként értékeli a gőzt?

1 kedvelés

97 százalékuk igen, optoelektronikai elven működik. De néhány pöffentésre nem riaszt be. Illetve, fújd másfelé :grin: pg többletes mtl előnyben.

1 kedvelés


na ezt nézd :slight_smile: nem mai darab, szerintem ez még relékkel dolgozik :smiley:

Ott van rajta a Déndzsör, szerintem orosz káromkodasra is kapcsol :grin:

baran jobbanüj! :smiley: ezután nagyon fogok vigyázni! :smiley:

1 kedvelés

Job tvo’je maty mond neki ordítva hátha kapcsol :joy:

Esetleg nyet pravda :grin:. Szerintem még ez a bimetálos verzió oda kell egy kis hő is :thinking:

Elvileg azok riasztanak be amik a levegő sűrűségét mérik. Amit a tavaris rakott fel, az nem. :joy:

1 kedvelés

Sajna beriaszt tapasztaltam 3-hete a vonaton, teljes volt a pánik! :face_with_hand_over_mouth:

Büntetnek érte. Vonaton ne… :pensive:

Ha optikai füstérzékelő és bejut a “kamrába” a gőz akkor nagy eséllyel be fog jelezni. (Minnél közelebb eregeted a felhőket, és minél inkább DL annál nagyobb a valószínűsége, hogy rádtörik az ajtót a tűzoltók :grin:) Munkámból adódóan
én szoktam füstérzékelőket tesztelni. Van erre egy méregdrága tesztgáz, viszont rájöttem hogy a gőz tökéletes alternatíva. (Egy valag pénzt spórolok a fönökömnek azzal, hogy gőzölök.:thinking:) Tehát egy újabb piros pont az ecigi mellett. :rofl:

4 kedvelés

És a kép alapján mit tippelsz? Ez mit érzékel? Érzékel e bármit? Amióta ebben a szobában dolgozok ide még emberfia nem jött tesztelni :smiley:
Itt pusztulhatok a füstben :smiley: de inkább a saját gőzömben :smiley:

1 kedvelés

Bőrön át kibocsátott stressz hormon szintet mér eddig nem sípolt azért nem nyitottak rád :rofl:. Gőzkabin :joy:. Ez olyan ÁJTÍÍ kuckó a pincében? :thinking:

1 kedvelés

Olyasmi csak az emeleten. De azért ne gondold hogy Moss és Roy is itt van mellettem :smiley:

1 kedvelés

:joy::yum::rofl: Email.:Segítség. Segítség. Tűz van . :joy:
image

1 kedvelés

Én ebből a jelbol izotópos érzékelore tippelnek.

1 kedvelés

Lehet az van ráírva, hogy daszvidania? :thinking:

Orosz taposóakna Pókembernek vagy alvó ügynök ébresztő :thinking:

Én 2 éve mióta egy bevásárló központ üzlethelységébe költöztem a folyosóról még egyszer sem voltam kint pöffenteni :smiley: nálam sosem érzékelte.Volt többször is amikor Kinga
meglátogatott és teszteltem valami új tankját vagy liquidjét akkor is itt a boltban próbáltam ki.Előfordult már több hotelben is,hogy lusta voltam kimenni,de ott sem volt probléma.Tudom ezeken a helyeken tilos,most rá is csaptam a kezemre és a számra is :yum:

Bezzeg rám meg rám szólnának, ha a púltod előtt gőzölnék. :joy:

1 kedvelés