Freemax Maxus 100W Kit 100W box mod with 5ml Fireluke 3 Tank

Nekem a mostani mtl tankkal még kicsit veszekedős a kapcsolat :smiley: szeretnék már egy igazi felhasználóbarát példányt és akkor talán elhagyhatom a dl-t

Én szeretem a tömény telt ízes gőzöket pont ezt hianyolom az mtl-ből.(még)
De a macera is ott van a pici műszerész kezecskéim (vassiparos mancsok).
Szokni és tanulni kell a fortejokat még.
Dl ben és mesh-el egyszerűbb a szitu.
De a pici huzal és a 2-2.5 magra tekerésnél szakad a cérna.:face_with_symbols_over_mouth:
De egyszer úgy is jó lesz!

1 kedvelés

Belejössz majd ha sokat gyakorlod :stuck_out_tongue_winking_eye:ugyanaz csak kissebb​:grin:

2 kedvelés

Remélem hogy tényleg belejövök majd.
Kezdésnek egy Merlin mtl rta-t szereztem de most kerül egy expromizer v5.
Csak hogy érezzem a tankok közt a különbségeket.
De szerintem jó lesz ez az mtl vonal.
Ha mégsem maradok szűk dl-en.

1 kedvelés

Én ezt szoktam használni bár nekem nem nagy a kezem meg az ujjaim de szerintem azoknak is jól jöhet, talán sok macerától megkímél

Van ilyenem is de a legtuttibb nekem a jól bevált fúrószár. Ez a kisebb gond.
Inkább a lefogatásnál vannak a gondok és a finom bánásmód borzolja az idegeim.
Egy dl tekeréshez képest ez felér egy szív műtéttel nekem.

2 kedvelés

Ha ez menni fog már gond nélkül akkor utána vállalhatsz szív műtétet is

2 kedvelés

Én azóta mindegyik mesh kazánomat így használom szigorúan, és tökéletesen működik, csak ajánlani tudom! :blush:

3 kedvelés

Sziasztok újra!

Nézelődtem azóta webshopok után, meg termék review-kat. Cigbestről (cigbest.com) rendelt már valaki? Nyertem a pörgetőn 50% off-ot. :slight_smile: De elvileg csak EU Direct logós termékekre érvényes. Ez mit jelent? Nem találtam semmi leírást róla konkrétan sehol. ÁFA itt még rájön, ha rendelsz?

Ahol kis eu zászló van a sarokban, azt jelenti eu raktárból jön, ezért nincs se áfa se vám.

Sejtettem, köszi. :slight_smile:

1 bejegyzést új témára osztott fel: Vaporesso Gen S + Pyro V4 vélemények, tanácsok

Sziasztok!

Végül ezek mellett döntttem:

Szerintem elég jó döntés volt. Szerintetek? :slight_smile:

A szalonnás vatta helyett én más vettem volna…illetve 6mg? Nem tudom, lehet az lórúgás lesz dl-ben…

2 kedvelés

Az a tank nem lesz nagy arra a modra?

30 mm széles, rámegy a nyuszi.

Töltő + 2akku :stuck_out_tongue_winking_eye:

Töltő van. Akku meg… nem sokat mozgok, de majd beszerzek még egy garnitúrát. Kíváncsi leszek, meddig bírják majd.

Töltő:

https://www.hestore.hu/prod_10039706.html

Más:

https://vape42.hu/termek/coil_master_coiling_kit_v4.html

Ezt használja valaki? Azt írják az oldalon, hohgy a fused huzalokkal már nem bír el, viszon a neten úgy olvastam, hogy igen és a képen is így látszik.

Nekem van.

Első hét: kis bizbasszal lassan próbálod feltekerni a húzalt.

Harmadik hét: már kézzel csavarod rá a kis rudra, amihez már a tartókát sem veszed elő.

:grin:

Elbír ez mindent, fogod a huzalt és kézzel felcsapod rá, az a feltekerő segéd még a szálhuzalhoz is agyvérzés kábé. Egyik kezzeddel odafogod a huzalt a rúd széléhez a másikkal meg szép feszesen feltekered. Annyi haszna van, hogy kapsz szépen feliratozott rudacskákat, és nem a csavarhúzókat kell keresgélni állandóan.

2 kedvelés

Hmmm. Hát az értékelései mást sugallnak, meg a review videók is a YT-on, amiket néztem. :open_mouth:

Amúgy igen, kényelmes vok. :stuck_out_tongue:

1 kedvelés