Freemax Maxus 100W Kit 100W box mod with 5ml Fireluke 3 Tank

Hát, nekem sem jönne rosszul egy jól tekerős leányzó… :laughing:

3 kedvelés

Egyébként van aprón egy eladó pioneer v1.5 eladó, még én is elgondolkodtam rajta, pedig már 2 pioneert is eladtam már, de ez az új most felzaklatott. :grin:

2 kedvelés

Azt én is nézegettem, de gondoltam megvárom amíg megveszed és eladod :rofl:

1 kedvelés

20.000-ért a tied, deal? :grin:

1 kedvelés

Most komolyan? Legalább előbb vedd meg :sweat_smile:
Aztán majd megmondom :rofl:

1 kedvelés

Hagyjál már, most vettem 3 tankot… :grin:

2 kedvelés

Tedd a kezedre a szíved. Nem tök mindegy? Úgyis eladod használat nélkül :sweat_smile:

1 kedvelés

Én jelenleg csak mesh opcióval ellátott kazánokat használok, és abszolút kevés liquid fogy a felhasználási szokásaim mellett, eszi a levest, de más megoldások is. Van olyan kollégám aki jóval többet fogyaszt napi szinten MTL-ben, mint én DL-ben mesh-el. Szóval minden relatív, még az idő is! :slight_smile:
Sőt manapság még kevesebb fogy, amióta rátaláltam @Kabak úr mesh felezős írására. Kisebb teljesítmény, nem sokkal kevesebb gőz, szuper ízek így is, a th is gyengébb ( de ez számomra nem zavaró ), hosszútávon az akkumulátorok is meghálálják ezt az átalakítást. :blush:

4 kedvelés

Azt tudja valaki, hogy honnan érdemes rendelni? Szállítási díj, ÁFA, stb., amire itt elsősorban gondolok.

Pl. sourcemore esetében kell még ráfizetni itthon ÁFÁ-t? Más opció? :slight_smile: Tudom, skót vagyok. :stuck_out_tongue:

Láttam, hogy az a francia oldal most 20% offot ad, de a szállítás meg elég húzos ide. Kalkulálok. :slight_smile:

1 kedvelés

A kínai webshopokból drágább a szállítás mint a Lepetit-n.Ott 8,9 Euro alapból.50 Euro felett 6,2. 100 Euro felett meg ingyenes.

1 kedvelés

eu-n belül camulette.com 30 eur felett ingyenes, kumulusvape.fr 50 eur felett ingyenes, tisvapo.it 100 eur felett ingyenes. vapeototal.net fix 9 eur, sm-ről ha jön nincsen áfa, meg úgy semmi sem, persze csekkolni kell a szállítást, mert 10-12 dollár is lehet. Meg fasttechen is szét lehet nézni, bár mostanában már nem olyan jók az áraik, de ott is van duty free shipping opció. Meg néha-néha cigabuy eu store-ban is vannak értelmes cuccok, onnan természetesen a szállításra már nem jön rá semmi. Meg ott a vaporizm.cz, ami amellett, hogy alapból drága még a szállítás is sok, cserébe pár nap alatt nálad van, liquidhall.com-on meg elég gyér szokott lenni a kínálat, viszont gyors, pár nap.

2 kedvelés

Én a mesh tankomat ami 5ml van hogy egy nap 6szor töltöm újra :grinning: Nem a spórolásról híres, ennyi erővel meg is ihatnám

Ez hol lehet megtalálni? :thinking: :slightly_smiling_face:

Keresőbe írd be hogy mesh trancsír és dobja is.

1 kedvelés

Ufc 205 Thank You GIF by UFC

1 kedvelés

Nincs mit.
Én a Doom-al próbáltam ki és működik!:wink:

De jó hogy én ezt csak most tudtam meg miután beraktam az utolsó lapot :smiley: Jól láttam hogy a vatta mennyisége maradt változatlan?

Igen
Ugyan annyi vatta kell csak a mesh lap mérete változik.

Klassz, néha már én is kezdem azt érezni amit Kabak írt hogy túl sok

Dettó így vagyok vele.
Vándorlom egyre lejjebb,így most az mtl-el megy a barátkozás.