World of tanks!

Újabb tank érkezett a 9-es vágányra :rofl:

20 kedvelés

szép gyűjtemény na én ehez képest le vagyok maradva​:wink::+1:

4 kedvelés

Kiváló címválasztás, szép gyűjtemény :slight_smile:

4 kedvelés

Hát tényleg csak gyűjtemény, mert most 2 darabot használok belőle, 5 darabot még el sem mostam :rofl:

Lehet majd tartok egy vérengzést egyszer, igaz még van 5 lyuk a tartóban.

6 kedvelés

Hajrá, hajrá, húzzál bele! :grin:

3 kedvelés

Valami frankó tartó kéne nekem is. Mondjuk van ez a tök jópofa Kizoku mágneses, de nem kapok hozzá utánpótlást. Mert ugye azt képzeltem, hogy 6db elég lesz a többi úgyis a modokon fog lakni. Csak akkor még nem gondoltam… áh, hagyjuk is :sweat_smile:

7 kedvelés

Én valami frankó dobozon gondolkodtam, amiben a nem használt modok, tankok esetleg felújításhoz a cuccok elférnek, aztán elkezdtem méregetni…ide nem doboz kell, hanem bőrönd. :rofl:

7 kedvelés

Láttunk már egy pár csodát,amibe minden IS belefér és személyreszabottan neked csinálják​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A következő tervem, ha már nagyon unatkozni fogok (soha), hogy akarok mindenféléket barkácsolni fából, oda pont beleillik egy ilyen projekt. Aztán megnéztem a gépek árait, nos ez sem holnap lesz, jólvanazúgy a pócon.

Valami fa ládát el tudnék képzelni, ami mint egy szárszámos láda kinyításkor 3 felé jön szét, itt a tankok, ott a modok, ilyesmi.

2 kedvelés

Én tegnapelőtt nyitottam új polcot a mindenféle dobozoknak, mert hát megtartom őket, ki tudja, esetleg mégis eladom valamelyiket, legyen kifogástalan :slight_smile:
Neked meg inkább egy külön szobát javasolnék bőrönd helyett :joy: Ne kelljen má 2x gondolkodnod :slight_smile:

4 kedvelés

Ez a kettő nem kell neked,én tudom​:wink:

2 kedvelés

Nekem van padlásom, úgy 70 m2, szerinted? :sweat_smile:

2 kedvelés

Ideiglenes megoldásnak az is jó :joy:

1 kedvelés

Lehet, mert még ki sem próbáltam ezeket :grin:

2 kedvelés

Írom máris a címet,ha gondolod​:wink::joy:

3 kedvelés

Engem azok a nagyon csúcsos felhőkarcolók izgatnak, hogy milyen lehet :thinking:

2 kedvelés

Na jólvanmostmár gyerekek, ez itt nem az új adok-veszek! :grin:

6 kedvelés

Aki ilyen provokatív képet tesz fel, az viselje a következényeket :upside_down_face:

5 kedvelés

Ez itt hónapok kemény ízzadsággal gép előtt eltöltött munkája, tudjátok mennyi kellett ezekhez kattintani az egérrel?

4 kedvelés

Rendelesenkent 5 kattintás? :rofl:

4 kedvelés