Feltankoltam!

Rád és a Dvarwra gondoltam! :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Ja, hogy én vagyok a szerencsés? :joy:

Sajna el kell keserítselek, jelenleg nem vagyok hajlandó drága highend tankokért fizetni, mert a klónok is teszik a dolgukat, ja meg egyébként pénzem sincs, mellékesen :sweat_smile:

2 kedvelés

Sziasztok!

Ahány felhasználó, annyi szempont.

Pont az első Dvarw-ok után kerestem felültöltős tankot.
Sokat vagyok mozgásban, sokszor nincs egy hely, ahová lerakhassam. Kézből tölteni sokszor nekem könnyebb felülről.

4 kedvelés

Persze én könnyen vagyok az íróasztal mellől, terepen azért más a helyzet, bár én a dvarwot már fejelnálva, hátrakötött kezekkel és csukott szemmel töltöm, de megértelek abszolut.

4 kedvelés

Dvarwba az a jó még vödörrel is feltöltöm! Én épp ezt imádom benne! Vezetés közben is simán feltöltöm fél perc alatt!

6 kedvelés

Horgászversenyen,szakadó esőben ,két hal között,kiázott,vastagon haltaknyos ujjakkal bármikor :laughing:és igen ,vezetés közben :sunglasses::ok_hand:

3 kedvelés

Egyebbként a vödörrel esküszöm egy igazán találó kifejezés volt tőled .Hétvégén történt hogy versenyen nagyon gyorsan kellett intézkednem.60ml-es tartály kupakja leteker,a csöpögtetője(vagy hogy hívják ) ott figyelt a gyerekzáras kupak belsejében .Egy pillanatig se gondolkoztam es veszteség nélkül megborítottam vele a tankot.

4 kedvelés

Szia Attila! Igen a Dvarwba ez a jó! Igénytelen és egyszerű mint a faék! 3perc eltakarítani újra kötni! Legutolsó pecám alkalmával volt egy erőteljes kapásom beleesett a vízbe! 10perc alatt elmostam újra kötöttem, mire anya felcsalizott már kész is voltam! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés