Erős dohányos,átállás

Sziasztok! Már egyszer próbáltam átszokni analógról,de sajnos sikertelenül.(DL)
Azóta 2-3 havonta megfordult a fejemben, hogy csak meg kéne próbálkozni ismét.
Ezért kérném a segítségeteket. Gondoltam most megpróbálom az MTL vonalat.
Milyet lenne érdemes választani?
Építeni egyenlőre nem szeretnék.
Fontos lenne az ízvisszaadás.
Nem szeretnék összeválogatni ezt azt, jobban örülnék ha lenne egy komplett set amibe csak a “levest” kell bele önteni és a porlasztót cserèlni.
Jó lenne ha “testes” kèszülèk lenne nem kis pod és cserèlhető akku mert terepen dolgozom sokszor reggeltől estig, nincs lehetőség tölteni.
Azt hiszem az utolsó kérdés,ha a fenti feltételeknek megfelelő készülék lètezik, honnan érdemes megrendelni ahol gyors a szállítás és levesek is vannak?
Előre is köszönöm a segítséget!

3 kedvelés

Szia ízben miben gondolkodsz ?
21700 akkuval működő mod,hatos alaplé, nautilus 3,plusz bvc porlasztó,(mert mutyiban is kapható) ha nem szeretnél építeni.
Építőipar :wink:csak a 21700 :grin:
És ne add fel ! Menni fog :fist_right::fist_left:

7 kedvelés

Ha elhatároztad,egy havi cigaretta pénzedet fektesd be,utána elgondolkodhatsz kell-e még a büdös bagó :smiling_face:
Ismétlem ha nekünk ment,neked is fog !

6 kedvelés

Hát ízben még nem gondolkoztam, régen desszert vonalat próbáltam (lehet ez is probléma volt),vagy csak van mire fogni :smile: . Bár nagy része nagyon édes volt.
Ja és ami nagyon bejött az Adams Vape dohányos,szilvás.
Most googlèzok párat, a felsorolt dolgokkal kapcsolatban, hirtelen kicsit össze zavarodtam :smile:
Köszönöm a válaszodat!

4 kedvelés

Ezzel kész vagy,utána keresheted az rta-kat,de nem beszéllek rá semmire :grin:

9 kedvelés

Szia! Menni fog az csak találd meg a megfelelő eszközt. Terepre simán behúzhatsz egy https://eliquidonlineshop.com/mod-szett/94427-geek-vape-aegis-max-2-100w-tc-mod-black.html elég strapás mod, bírja a gyűrődést. Hozzá egy https://eliquidonlineshop.com/kezdolap/94608-aspire-nautilus-3-s-tank-ss.html pár csomag BVC porlasztó. Akkutöltő és min 2db 21700 akksi. Náluk vannak kész liquidek (csak nehogy rászokj mert nehéz róla leállni) erősséget így tudod belőni magadnak(6,12,18).https://eliquidonlineshop.com/e-liquid/235-459-maximum-smoke-ry4-eliquid.html#/8-nikotintartalom-n0/9-kiszereles-10ml

7 kedvelés

Köszönöm a segítséget mind a kettőtöknek!
Ugyan azokat ajánlottátok, így valószínűleg nem lövök mellé.
Egy kérdés még most hirtelen felmerült bennem, gondolom hogy az általatok használt ismert weboldalakról linkeltetek.
Melyiknèl mennyi a szállítási idő, tapasztalatok alapján?

4 kedvelés

3-4 nap és bízhatsz bennük,hét végén már át állhattok mindketten a gőzre :dash::smiling_face:

5 kedvelés

Én is a Nautilus 3-at akartam javasolni, szuper kis tank :slight_smile:
A megfelelő íz megtalálása kulcsfontosságú szerintem.
Valamint van még egy nagyon fontos tényező, akarnod kell nem cigizni.
Menni fog, bízz Magadban és tarts ki :v:

6 kedvelés

Láttam feljebb ajánlották az Aegis Max modellt, szerintem az 1-es verzió jobb volt… kezembe fogtam mindkettőt és valahogy a régebbi strapabírobbnak hat, de lehet csak a plusz súly miatt… itt még elérhető, és jó áron

Pár nap alatt ki is jön, aszem akár utánvétellel is fizethető…

3 kedvelés

Szia, 40 év kökemény dohányzás után álltam át a vape-re egy évvel ezelőtt, eleinte 6-os nikotinnal, majd elkezdtem csökkenteni, legutóbb már csak 1 mg/ml volt, szinte hegyi levegő, egy hónappal ezelőtt abbahagytam teljesen, azóta nem szívok semmit, így is lehet, ha ez a cél.

7 kedvelés

Az 1-et el kell engedni sajna az akkukupak+menet gyártási hibás a használt eszközök 75%-ál előjön.

3 kedvelés

Lost Vape Thelema Solo szerintem nem jó választás és nem csak terepre nem! :grin:

1 kedvelés

Gratulálok, hogy sikerült elhagynod! Nálam is ez volt a cél! De a pi@ba is élvezem! :grinning:

2 kedvelés

Az nem volt a kezemben,de a geekvape az igen hasznos koppanásnál azt már bizton állíthatom :grin:

1 kedvelés

Sajna a Lost nem innovál a külcsínyre. Csak kézben tartva ronggyá kopik. Ennek ellenére nem szólom le de ár-érték arányban messze alsó polc alatti történet.

A 25%ban vagyok akkor, le kell venni az O gyürűt mert túl nehézkes a betekerls és könnyen félre megy a menet. Bár igaz így a vízállóságot feladod…

Bár szerintem az a hiba csak a korai darabokra volt igaz…

Nem medencében dolgozom szerencsére :joy:esőben meg tudod ki dolgozzon kint? :joy:

Én is élveztem az ízek miatt, hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem hiányzik, el is adtam mind a 11 szettemet, a szívem szakadt meg értük, de a végső cél lebegett a szemem előtt.

5 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget, és az építő jellegű hozzászólásokat! A választás egy GeekVape Aegis Max 2 és egy Aspire Nautilus 3S Tankra esett.
Remélem lesz elég kitartásom, hogy sikeres legyen a váltás :slight_smile: .

7 kedvelés