Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

Mik azok a Liquid márkák amik szerintetek igazán magas minőségűek? Nyilvan ahany ember annyi fajtára esküszik :sweat_smile: de vannak márkák amire a többség azt mondja hogy “na az egy top shelf márka”?

Húha :slight_smile:
Inkább úgy fussunk neki milyen ízviágot kedvelsz?
Mert ez innentől csak rajtad múlik.

Tisztelettel

2 kedvelés

Vanília, dohány, őszi gyümölcsök, karamell, kávé :slightly_smiling_face: az ilyen nagyon tutti frutti habos citrusos gyümölcsöket annyira nem kedvelem, de ez nem azt jelenti hogy nem próbálnám ki őket


Ezt próbáltam ki és valami szenzációs volt​:smile: nem hittem volna hogy ez az iparág képes ilyen kifinomult és gazdag liquidet előállítani

1 kedvelés

Pontos linket tudsz küldeni?

Tisztelettel

1 kedvelés

Ilyet rakott bele a haverom amikor próbáltam a vape-et

Nem néz ki vatta barát cuccnak, ha ilyen ízeket keresel, lehet nem a prolasztó lesz a jó írány.

2 kedvelés

Ha ez az íz bejött akkor én a helyedben nem gondolkoznék rajta :slight_smile:
Viszont én ezt venném mert így azért gazdaságosabb:

Ebből ha 15%ban kevered kijön 200ml.

Tisztelettel

2 kedvelés

Hmm ha pl podot vásárolnék, milyen liquid típus vagy fajta, márka felelne meg? Van kifejezetten olyan ami pod barát és/vagy pl RTA barát?

Vanillia: GBC - Private reserve
KáVé: GBC - Little mountain

2 kedvelés

La tabacchia 4 pod. Ezekre keress. Dohanyos aromak. Kimondottan podhoz fejlesztettek.

3 kedvelés

Én nem variálok, ugyan azt az 50/50 % PG/VG és 12% nices szívom MTLben PODból, RTAból, RBAból.

Tisztelettel

5 kedvelés

En 70/30- at szivok mtl- ben is. Igaz a vege nem 70/30 az aroma es a nic miatt. De hivjuk igy.

2 kedvelés

Egy pár gondolat az RTAhoz.

Az a baj hogy az elején (is) az ember a kinézet alapján dönt.
Elfogadva azt hogy ez így néz ki, ez a “késztermék”.
Inkább dönt szubjektív indokok alapján mint objektív indokok alapján.

Én az utóbbi időben ezért (is)gondolkodom RBAban, mert ott dönthetsz
az alapján is hogy tényleg melyik a jó számodra, ott minden gyártónak kb. ugyan abba a méretbe kell beleférnie (Boro tank), utánna meg aztán úgy cifrázod ahogy akarod :slight_smile:


Ez ugyan az a termék család.
Ilyet azért ne várj el egyenlőre egy RTAtól sem :slight_smile:

Tisztelettel

6 kedvelés

Sajnos szerintem egy kezdo epitonek egy rba nagyon kicsi. Nem konnyen epitheto. Ez megint csak a sajat velemenyem.

2 kedvelés

Amugy szepek ezek az rba fejek.

Igen ezek kicsinek tűnnek, viszont pengén néznek ki :smile:

1 kedvelés

Minden relatív :slight_smile:
Kb. mint a Kayfun deckje, nem mondom hogy nagy de hát valamit valamiért.
Viszont cserébe ezeknek a vattázása elronthatatlan :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

na pl ezért nincs nekem kayfunom :). Vaksi vagyok én már ahhoz, a dvarw-ot és a pandora-t is nagyítóval építem :laughing:

2 kedvelés

Kayfunt nem nehez epiteni. Mer erdekes is lehet ha talalnek eredeti USA billetboxot. :grinning: