Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

Liquid függő, lehet 1 tank, meg 30 nap is.

2 kedvelés

Én nem tudok, de nem is akarok mást mondani :slight_smile:
Ha van kedved időd olvasd végig légy szí:

Tisztelettel

5 kedvelés

Egyébként ha biztonsági játékra mész, akkor veszel most egy ursát, pót porit, meg pár cartridge-et, ez kb 25k, majd megveszed a hilda szettet is, minél előbb, mert akkor ha az egyikkel gebasz van, ott a másik, ha meg teljesen áttérsz építésre is, az ursa mindig ott lesz, mint vésztartalék (egészen a 12. szett érkezéséig :rofl: )

3 kedvelés

Ha szeretsz bütykölni, én nem porlasztóznék, az biztos. Nálam a porlsztós kb arra volt jó, hogy tudjam a dl nem az én világom, egy hónap után ment a polcra. Ha a haverodé tetszett, szerintem a legegyszerűbb azt megvenni, de én nem vagyok nagy szaki így csak a józan ész beszél belőlem, hisz tudod milyen tank, milyen huzal, vatta és persze azt is, hogyan van megtekerve. Ha másban gondolkozol, akkor tudd meg dl, vagy mtl a bünhilda, mert az nem derült ki és annak megfelelően válasz rta, vagy porlasztós tankot. Arra számíts, hogy ennyi cigi után szerintem kb esélytelen, hogy a 3-6 mg/ml-es liquid elég nikotint adjon, és hiányérzeted lehet mtl-ben szinte biztos.

5 kedvelés

Ja, ha dl hilda, akkor viszont a swagot felejtsd el, bár azt is jó lenne tudni hány watton ment a setup, de 30 watt felett én inkább két akksis modot vennék, vagy legalább egy 21700-ast.

2 kedvelés

Nem egyből tüdő tipust szeretnék hanem szájból tüdőbe​:slightly_smiling_face:

Akkor a zeus felejtős, az dl.

Általában aminek egy porszívócsőre hasonlító cucc van a tetején az dl, ami meg inkább szívószál az mtl.

2 kedvelés

Akkor a dl tankok felejtősek. Én mivel nem vagyok nagy szaki, kb úgy különböztetem meg, hogy ha 510 a drip tipp és sok az afc lehet rajta elmélkedni :laughing: (látszik szakértő vagyok :face_with_hand_over_mouth: )

2 kedvelés

Abból a szempontból van értelme, hogy liquidhallról pár nap alatt megvan, beüzemeli, ha sikerül egyből elhagyni a cigit, akkor az mindjárt 20-60k megtakarítás egy hónapban, amiből már lehet venni akármit 2. szettnek.

3 kedvelés

Megkerdeztem, 20 W-on ment amikor én szivogattam

Akkor az mtl hilda lesz, ahhoz jó a swag 2.

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Mostmár magabiztosabban fogok tudni választani :wink::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Még egy tanács, ha nagyjából tudod mit szeretnél, nyugodtan kérdezd meg, hol érdemes megvenni, mert a shopok között óriási az árdiferencia :slight_smile: Ja és sok sikert az átszokáshoz, itt egyben mindenki egyetért nem fogod megbánni :slight_smile:

9 kedvelés

Csak, hogy még magabiztosabb legyél keress rá itt a fórumon miket írtak a brunhilda tankról…annyit elárulok, hogy finoman fogalmazva is nagyon megosztóak a vélemények. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amit én vennék:
Expromizer v4, vagy v5
By-ka SE
Geekvape Ammit (ha még van)
Illetve egyéb könnyen építhető, th-s tank.
Hildát maximum másodiknak… :roll_eyes:
Podból is csak olyat, ami odavág (nrm érint, tehát erre nincs ötletem…kétlem, hogy egy erős mtl setupot tudna bármelyik pod).

4 kedvelés

Itt azért nem árt tisztázni a preferenciákat :slight_smile:
Málam ez a nic mennyisége de azt én szabályozom (12mg/ml),
A lehető legízesebb , illetve szűk MTL legyen(és utánna ,én ha nem muszály nem is piszkálom).
Viszont nekem nincs “TH fóbiám”, sőt amit csak tudok mindent meg is teszek, hogy kevésbé érezzem :slight_smile:

Én pl RTAimat is így válogattam össze , illetve a tekeréseimet is minél lejjebb teszem,
De ugyan ez igaz a Billet Boxnál az RBAkra is.
Viszont számomra ezért elég “erős MTL setup” egy URSA NANO PRO is!

És ezzel nem azt akarom mondani hogy rosszak az általad említett RTAk, sőt…
Hanem hogy másak a preferenciáink :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

Most nézegetem az URSA NANO PRO-t, nagyon szimpatikus és jo értékelések vannak. Elég hívogató ez is :grin:

1 kedvelés

Szerintem csak 1 ohmos porival használd, a kisebbekkel nekem elég szar volt.

2 kedvelés

Kezdésnek jó…dobj bele 12-16mg nikotinos, kevésbé émelyítő ízű liquid-et…aztán majd csökkented a nikotint a későbbiekben ahogy érzed.

2 kedvelés

Ez így van ahogy @Ispy is írta 1 ophmos Porlasztók, üres PODfejjel így a leg “gazdaságosabb”.
Viszont mivel az egyik legjobb íz visszaadású POD, nem árt hozzá jó liquid sem, mert ez a rosszat is vissza adja :slight_smile:

Tisztelettel

3 kedvelés