Eper és Málna lekvár

Sziasztok, sok epres és málnás aromát kóstoltam már, de sajnos még nem sikerült egyik gyümölcsből sem megtalálni azt a jó “nagymamis” lekvárt amire szükségem lenne. Esetleg ha valakinek lenne egy jó tippje, megköszönném.

1 kedvelés

Szia,
Pont ma szemeztem ezzel: K-Boom / Special Edition / Strawberry Bomb 10ml aroma.
Illetve ezzel: PJ Empire / Signature Line / Yummy Dooh 20ml aroma. Ehhez elvileg fánk is jár. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A K-boom még nem volt próbálva, a többi meg nem lekvár

Akkor bocs, ez alapján mondtam csak. :slight_smile:


Gondoltam, talán a közepében bújt meg.

Nagyon szeretem ezt az aromát (lesz is róla hamarosan teszt) de sajna ez se lekvár

2 kedvelés

Rendben, akkor nem szóltam. :zipper_mouth_face:

1 kedvelés


Ez érdekes lehet, bár nem kapni a környéken :slight_smile:

Ezt lehet, hogy egy az egyben meginnám… :sweat_smile:


Esetleg ez? Fekete ribizlis van még belőle. Mondjuk ezek longfillek. :woman_shrugging:t2:

Ezekben ha jól emlkékszem van valami piskóta is

A mentolos kávénál mind jobb lehet :smiley:

1 kedvelés

Pfujj! :sweat_smile:
10

Ebből van málna lekvár is, nem találtam belőle itthon

Angoloknál van, de aromában nem találok, csak shortfill. Ebben leírás szerint nincs piskóta

Vannak árak is :slight_smile:

Igen. Sajnos csak shortfill van, és az húzós

1 kedvelés

Egyébként tuti valami félrement mikor egy nagy tartálynyi pl capuccinot kevertek és inkább piacra dobták mint, hogy lefolyóba öntsék. :smiley: Vakmerően kíváncsi vásárló mindig lesz…és ha csak fejenként egyet vesznek már elfogy. Más magyarázat nem jut eszembe rá :smiley:

A Franciák már csak ilyenek

Mondjuk, ha így jobban belegondolok… pl. az After Eight rohadt finom (tudom, ott már csoki is játszik, nem baj, mentolos :smile:)… a káve is finom… :thinking: Lehet, hogy van bennem flanszia vél… :thinking::face_with_hand_over_mouth:
:woman_shrugging:t2::sweat_smile:

Egy jó folló mentholos tejeskávét, Nagyulam? :nauseated_face::+1::grin:Csak hogy élezzük, hogy élünk…

Amúgy millió mindent felütnek menthollal, ha illik hozzá, ha nem.

After Eight: A++++
Narancsos bolondítással: A+++++++++

3 kedvelés