Eper és Málna lekvár

Egyszer úgyis veszek! Csak a puding mindig lebeszél róla. :sweat_smile: Vagy én vagyok a puding, hogy hagyom magam? :thinking::sweat_smile: Na, majd legközelebb! :smiling_imp:

Sziasztok! A JAM VAPE CO-t én már kóstóltam. Nekem nem piskótás felhangja van, inkább francia pirítós az eperlekvár mögött :thinking: Aki szereti a nagyon édes ízt, annak ez tökéletes. Érezni rajta az epret, meg van benne lekváros beütés is, de nem igazán nagymama lekvárja :slightly_smiling_face: Nekem nagyon ízlett. Viszont azért nem tudtam elvapelni a 120ml-t, csak a felét, mert ettől a liquidtől vérzik az orrom… Viszont van a citromos limeos verziója, azzal nincs ilyen gondom. Ízre az is nagyon jó. (Gandalfék oldaláról rendeltem mindkettő lekvárost.)

1 kedvelés

Megmozgatta a feladványod az agyam. Támadt is ötletem, amit kipróbálok néhány kísérlet erejéig. Ha összejön, készítek neked. :wink:

Az szuper lenne

2 kedvelés

Csakis természetes anyagokból, nem szintetizálok semmit.
Egyébként én a csokival vagyok hasonló helyzetben. Az egyetlen, ami igazán megközelíti azt, amit szeretnék a Backer Flavours. Bár nincs még kiterjedt tapasztalatom. A Backer orosz származása viszont kissé aggódom az utánpótlást illetően.Ha tudsz karakterben ehhez hasonlót, kérem a segítséged.

Próbáltam sok csokisat, de mindegyik elment más irányba. Inkább kakaós mint csokoládés volt. Van itthon kettő is majd ránézek, még nem próbáltam

2 kedvelés

Ha esetleg elkerülte volna a figyelmed:https://vape42.hu/kategoria/baker_flavors.html :blush:

1 kedvelés

Innen van a csokim :stuck_out_tongue:

1 kedvelés

Igen, én is így tapasztaltam. A Baker jó, csak ki tudja, meddig lehet hozzájutni “egyszerűen”.

Ez van nekem is itthon

Olyan nagy választék azért nincs a sima csokiból, ezért is nehéz rátalálni a jóra

Nekem napi használatban van a Backer csoki 5, Backer rum-vanília 3 és a fekete cseresznye 1 arányú keveréke, mely összességében adja a 10 százalékot az 50/50-hez. Nem okoz ízvakságot, úgyszólván tökéletesen megfelel az én ízlésemnek. Egy hét érlelés azért kell neki.

3 kedvelés

Jó kis keveréknek hangzik, próbáltam én is kevergetni nagy unalmamban, de nem sok sikerrel. Vagy csak nem volt már kedvem hozzá :joy:

legutóbb sajttorta és mangó keverés volt, de az arányokkal volt baj. Amúgy jó lett volna. Még egyszer majd neki ugrok

1 kedvelés

Ez aránylag szelíd, de karakteresen csokoládés ízű, ami kifejezetten a csokievéshez hasonló szájízzel jár. A cseresznye nagyon enyhén érződik, ez a keverék valójában együtt él. Nem ugranak ki az egyes alkotók ízei, megítélésem szerint teljes harmóniában vannak. Mióta ezt nyomom, vagyis szívom, teljesen leszoktam a Vadász csokiról (nélküle elvonási tüneteim voltak), ugyanis nagyon hasonló élményben van részem és naponta sokkal többször is.

1 kedvelés