Jóféle eper, málna aromát tud valaki ajánlani?


Kíváncsi vagyok… :thinking: Múltkor egyszer azt mondtam, hogy szerintem a citromos WC illatosítóra hajazhat. Aztán kaptam olyat, amiben van… Gondoltam, teszek egy próbát ezzel, mert a kapott löttyben baromira ízlik. Nem mellesleg, most már kb. minden mellé el tudom képzelni.
De… valami jóféle málna és eper még hiányzik. Ötlet? Inawera málna nem jött be. :woman_shrugging:t2:

1 kedvelés

Tedd át, aztán megsúgom hogy az lh málnája nagyon finom, igazi savanykás málna ami cukormentes :laughing:

3 kedvelés

Hogy mit csináljak? :sweat_smile: Köszi! :face_with_hand_over_mouth:

Hello.
Dinner Lady Berry Blast,meggy és málna keveréke de inkább a málna dominál,nekem az egyik kedvencem.De a gyártó által javasolt 10% helyett én csak 5%-ba keverem mert nekem sok a 10%.

1 kedvelés

Én most pont ezt (is) szívom. Igaz, ez tejszínes eper-málna, de nekem bejön. Nekem az a piros-fehér csíkos retro cukorka jut róla eszembe. Állítólag az illata is jó, de a sajátjaimat sosem érzem. :grinning:

1 kedvelés

Tiszta gyümölcsként ajánlom az Inawera és Flavor Art aromakat is :+1: semmi bonyolultság, korrekt gyümölcs ízek. És nem drága.

2 kedvelés

Szerintem ezek se rosszak, főleg az első.


1 kedvelés

notes GIF by Jimmy the Bull
Köszi mindenkinek! :slightly_smiling_face:
Az Inawera nekem nem jött be. :slightly_frowning_face: A többivel teszek majd egy próbát, apránként. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nyilván ahámy ember, annyi féle ízlés és ízérzet.
Málnából én eddig kettőt próbáltam:

LiqudHall Raspberry - Nagyon bejött, adta nekem a picit szúrós picit savanykás igazi málna ízt

A&L - Kro-mignon - az ajánlott 6% keverési arány helyett még 18%-ban se nagyon van íze. A végén tettem bele 2% Cirkus Lemon Ice-t, azt lehet csak érezni belőle :open_mouth: párom szerint málna illata sincs a gőznek…

Napokon belül érkezik egy rendelésem, abban még van 2-3 féle málna, majd jelentkezek ha eszembe jut, de elsőre most nem a málnát keverem be :slight_smile:

1 kedvelés

“az ajánlott 6% keverési arány helyett még 18%-ban se nagyon van íze”. :hushed::hushed: Az nem gyenge! :face_with_spiral_eyes: Nekem az Inawera ilyen, én is adtam még hozzá, de semmi.
Köszi! :slightly_smiling_face:

@Zoli76 - Tudom-tudom, olvastam! :smile: Ez van. :woman_shrugging:t2:

Nem aroma sajna, SnV de a miénk, ja és nagyon tutik! :+1: :slightly_smiling_face:
https://vape42.hu/termek/mj_strawberry.html
https://vape42.hu/termek/mj_raspberry_original.html

3 kedvelés

Ezzel nincs mellé nyúlas

4 kedvelés

Hogyan tudjátok kivárni az érlelési időt? Nekem már ennyitől is folyik a nyálam, hát még ha érezném az illatukat is… :rofl:

1 kedvelés

:joy: mivel fűtesz ? Van e radiátor ? Az érlelés miatt kérdezem nem kell máson agyalni :grin:

1 kedvelés

Nekem az MJ, mindig is rögtön fogyaszthatóak voltak! :wink:

1 kedvelés

Nem várom ki, közben kóstolgatok​:sweat_smile:

Arra lennék kíváncsi hogy lehet e bővebb lére engedni mint a legtöbb longfill esetében ?

Távfűtés van.

Minek jó az ahogy van, legalább rögtön fogyaszthatós! :slightly_smiling_face: