Édes ízeket keresek

Sziasztok! Az édes (lehet nagyon édes is :slightly_smiling_face:) bogyós gyümölcsös (kedvencem a banános manórúd íze), azaz desszert jellegű liquideket kedvelem, de ne legyen csokis-kókuszos ill. dohány ízű és ne legyen hűsítős. Kinek mi lenne a tuti ajánlata számomra? :slightly_smiling_face:

Ha banán… KTS Life :+1::+1::+1:

1 kedvelés

Banánosra mégegy:
Fairy Tale - Banana Harmony

2 kedvelés

A&L ragnarök édes változata szerintem tetszene, bogyós gyümölcs, és nekem túl édes 8-9 % keverve.
Nem ajánlom porlasztós tankokhoz.
Van hűs és sima gyümis is belőle.

1 kedvelés

Sweetenert is lehet használni ám, pl. vattacukor, sweet candy, FA aroma is.van ami édesít, stb.

1 kedvelés

Nagy király cucc!!!

Dampflion Checkmate Black King is elég finom,édes.

1 kedvelés

Rápróbálok ha megjön :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Rápróbálok ha megjön :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszi az eddigi tippeket, ha valakinek van még ajánlata és meg is osztja velem előre is thx! :+1::slightly_smiling_face:

Most épp a porlasztós gépeket és a podjaimat preferálom, de egy próbát megér mert van építős is :slightly_smiling_face: , köszi a tippet :slightly_smiling_face:
Ja és hogy legyen egy kis bújtatott reklám “Tavaszi készletkisöprés” címmel van még egykét fióklakóm eladó, ha esetleg Valakit érdekel :slightly_smiling_face:
Érdekes, hogy ez az oldal (vape42) eddig nem került a látószögembe, pedig elég sok oldalt megismertem már uh már evvel adtatok egy ++ tippet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Rápróbálok ha megjön, köszi! :+1::slightly_smiling_face:

Én az aromamesteres eper aromát találtam túl édesnek 10%-os keveréssel (igaz 4-6% az ajanlás :sweat_smile: ). Kb mintha lekvárt nyalogattam volna
https://aromamester.hu/aroma/gyumolcs/Eper

2 kedvelés

Eddig tapasztalataim,az aromamesteres aromákkal,bőven elég az oldalon feltüntetett %-ban keverni.
Még gyümölcsös ízeknél is, legalább két hét érési időt adok nekik.

2 kedvelés

De amúgy az íze rendben volt? Jól átjött az eper benne?

1 kedvelés

Az az igazság, vettem egy Journey Shake cseresznés longfillt. Direkt csak olyan 80ml-re akartam felönteni, hogy aromásabb legyen, de közben nem annyira voltam ott fejben, és szinte tele lett a flakon.
Viszont így zero íze volt számomra, tényleg semmi az égvilágon. Ebbe burítottam a 10ml eper aromát.
Annyira már nem emlékszek, majd rákóstolok újra.

Én is így jártam nemrég csak még nem tudom a sárgadinnyére mit öntsek rá :thinking: :sweat_smile:

Ha mellékíz-mentesen akartok édesíteni bármilyen levesen, ez bevált nekem:

(Van más webshopokban is, csak a példa miatt szúrtam be).

3 kedvelés

Én a nagykönyv szerint kevertem, az íze az a tipik műeper íz, el lehet szívni, én nem leszek szomorú, ha elfogy és többé nem kell. :sweat_smile:

Neked melyik eper vált be?

1 kedvelés