Én már nemtudom itt mi segíthet

Megpróbálom érthetöbben röviden a lényeget.
Kezdtem eldobhatóval Elfbar, Hcow azoknak erös íze volt, és eddig még semmi sem tudta hozni rendesen azt amit azok nyújtottak.
Próbáltam a porlasztósbol 3 félét de fele tankot elszívtam másik fele kifolyt a vvc coilok meg nagyon gyenge minöségüek de legalább nem eresztenek nagyon.
Tehát nem hozták amire vártam, egyrészt mert eresztettek másrészt ízben se hüsítésben se.
Ezért vettem MTL Brunhilde-t, a mechát csak azért írtam mert az a színe tudom hogy nem mecha a mod.
De ez se hozza azt amit én megismertem a fent említett eldobhatókban mint vapelés.
Az akksival az volt hogy elsöre 15A-es Sanyo-t tudtam bele tenni, a leírásában szereplö 25A-es helyett. De mikor kicseréltem kb. 2 hét után a gyenge helyett bele került a bele való de a teljesítménye nem változott a modnak ugyan azon a watton ugyan azt produkálja. Ezt nem hiszem hogy normális. Golish 25A Theliquidcity-röl rendeltem.
Coil elsöre gyári, most Vandy vape Super fine 30ga*2+38ga 0.7 2.5-ös.
Vatta Bp mods 2.5 mm.
Tekerések: 1. gyári 1 ohm afc 1.2mm nem volt úgy rossz de az igazi se 20-30w kb. Itt 0,87 ohm körül mutatott de valtozó.
2. Vandy vape 0,7ohm 6 tekerés afc 1,2mm hát itt álítottam 20-50 wattig mindenhova. Nem nagyon jó íz. Itt 0,7 ohm ot mutatott szinte konstans.
3. Ezt ma csináltam afc 0,9mm Vandy vape 7 tekerés kb 1 ohm de ugrál 0,92 töl 1,01 közt nagyjából 0,95 ön álldogál meg. ez is nemtudom mi miatt van néha magától is de leginkább ha letekerem vissza tekerem. Az elsö tekerésnél is csinálta. És rosszab élmény mint az elözö.
Másik modom tankom nincs. De már annyi pénz elment ezekre a semmibe 3 porlasztós azokhoz mindhez 6-10 tank vagy podfej + porlasztók. Mert ha jók lettek volna nem bánnám de így.
Liquid: hát ezt nehez leírni a porlasztósokkal is volt hogy valamelyiknek szinte nem volt íze jellemzöen az angolok hüsítés csak ráírva volt kivéve az elfliknél az nekem az etalon nikotin sónál.
Régebben kevertem vampirvap strawbery burstot meg bananat ott is az epresnek volt íze a banánosnak nem. Chill pill two melon bigmouth apple pear nek is volt ezek aromák voltak.
Dozy vape golden elixir nagyon jó, de dozy ból is a nikotin sók hát szörnyüek.
Amit a vandy Vape Rhinoban és a brunhildében is próbáltam az az elfliq cherry 20mg/ml.
És a Dinner lady bubble trouble ice lonfill 4 db Zap 18/ml es nikotinsóval felhúzva valahol 13-15 mg körül alakul. Elöbbi a brunhildában tünt jobbnak utóbbi határozottan a vandy vapben.
Amit szeretnek elérni hogy adjon olyan élményt minimum mint az eldobhatósak.
Meg a porlasztósokkal is mi lehetett a baj én csináltam valamit rosszúl?

3 kedvelés