Én már nemtudom itt mi segíthet

Sziasztok! Nemtudom ez eljut-e még valakihez. Arra jutottam a Brunhilde-val hogy befejeztem nem érdekel én nem szenvedek vele. Mult napokban hallottam olyat is hogy igaz az a dl verzió de az illetönek csak egy adott márka egy adott huzaljával volt jó. Hát én nem tudom ezt finanszírozni, meg vape mérnök se vagyok hogy itt nagy dolgokat vigyek véghez. Az egyszerüség kedvéért vettem egy Voopoo 510 adapteres pnp tankot, jelenleg jó lesz ez. Viszont van egy kérdésem evvel kapcsolatban. De nem szeretnék megint nyitni új kérdést, bár lehet az lenne a jobb. Tehát az van, minden úgyvan beüzemelve ahogy kell söt még 50/50 es a liquid vagyis kb. max 55-56 a vg dl porlasztókhoz vm6, smrt d14, vm5. Elkezdem használni aztán leteszem pl. fél órára utána az eslö szívás nagyon jó olyannak kéne mindnek lenni. Utána már nem az igazi néha olyan érzetem van mintha száraz lenne a slukk (nem égett vattásra gondolok). Mintha túl nagy lenne a vákum a tankban. Nem tud megfelelöen szaturálódni a coil. Van amikor befogom a levegözöt megszívom aztán mennek a buborékok a vatta nyílásnál a tankba. Olvastam azt hogy van aki meg lazítja tüvel a vattát nem próbáltam még. De kíváncsi lennék ti mit mondtok erre megoldásnak. Mert a bosszantó az hogy van egy vvc porlasztós gépem is (amit írtam is talán régebben) annak ocsmány borzasztó minöségü coiljai vannak. A 0.3 és 0.15 szo szo használható és annál szinte akármennyit szívom egyszerre konzisztensen jól van likviddel ellátva a coilja. Most tudom megin írtam egy valaggal de reméllem ebben tudtok még nekem segíteni.

2 kedvelés