Elveszett , rossz íz

Kedves Tagok !

Van egy olyan problémám , hogy valamiért elment az íze az e ciginek.
Amikor szívom egy semmihez sem hasonlítható rossz íz jön elő , de nem égett íz.
Amint ezt először megéreztem coilt + vattát cseréltem , de nem történt semmi.
Ekkor feltettem a 2ml-es tankot hátha azzal jobban érzem majd az ízeket , de ez sem segített. Ezután többféle aromával is próbáltam , de egyiknek sem jön elő az íze mikor szívom. 1 hétig tökéletesen működött minden ( 1 hete van meg )
Nem is igazán van ötletem mi okozhatja ezt.
E cigi : Geekvape L200 mod
BERSERKER B3 MTL RTA
Aromákból pedig 5 félét is beletettem a jelenség után

Ha valakinek lenne valami tippje kérem írjon.

Szia!
Másik márkájú vattád van?

3 kedvelés

Márpedig alapvetően vagy durva teljesítménytúllélés forog fenn, vagy léellátási zavar, első körben.
Vatta át lett itatva?

3 kedvelés

Ilyen a vatta : Bp Mods Pro Vape Cotton 2.5MM
Ez pedig a tekerés : SUPERFINE MTL FUSED CLAPTON PRE-COILED WIRE
0,7-es 2,5mm

Igen , mindig át lett itatva

Másik vattát próbálj ki

2 kedvelés

Lehet, hogy banális, de: Gőz van elegendő vagy az is elment az ízzel együtt? Nem gépelődhetett el valami a mod beállításoknál? Pl. teljesítmény…mode…stb

2 kedvelés

A gőz mennyiség ugyan úgy megvan mint ezelőtt.
Mindig figyeltem rá , hogy csak szimpla power módban használjam és máshoz nem is nyúlkáltam.

1 kedvelés

Tiszta a vatta, huzal? :thinking:

2 kedvelés

Ahogy a dobozából kivettem , levágtam és már helyeztem is bele a tekercsbe. Nagyon nem volt ideje elkoszolódni.

A másik ami nekem szokott lenni ha ugyan azt az rta-át használom sokáig elmegy az íze…vagyis megszokom és nem érzem.

3 kedvelés

Akkor is , ha több aromával ?

sajnos igen…

2 kedvelés

Szerszámkészlethez kaptam egy vattacsomagot kíváncsiságból mindjárt megpróbálom , hogy azzal javul-e a dolog

…esetleg régi, döglődő akkumulátornál tapasztaltam, hogy bár fel van töltve maximumra, minden használatkor bezuhan terhelésre a feszültsége, nem úgy “harap a cucc” már nem olyan az íz…

3 kedvelés

Semmi náthás tüneted nincs? Akármit is elcsesztem az elején, átitatott vattával összerakva a cuccost, az első pár slukk jó volt (mielőtt átment pl. perzselt desznyó ízbe).

3 kedvelés

1 hete vásároltam az egész készletet , mindennel együtt.
Akksik 21700-as 40A 3800mah

3 kedvelés

Nem vagyok se náthás , se beteg. De itt még az első pár slukkban sem éreztem jó ízeket.

A b3 egy nagyon érdekes kazán :sweat_smile: nekem is meg van de egy szimpla podból jobb ízeket tudtam kisajtolni mint a b3-ból nekem is ezek voltak vele a bajaim hogy kb 10ből 1x tudtam úgy bevattázni hogy az ne pisilje össze magát vagy valami íze is legyen… itt is elég sok szó esett már erről az igencsak hisztis kazánról és ha rákeresel valahol ez ki van rendesen tárgyalva hogy a b3at hogy lehet működésre bírni… én meguntam és vettem inkább egy másik mtl-t :rofl::sweat_smile::face_in_clouds::dash:

Nekem ez az első e cigim. Rengeteg videót megnéztem előtte mit hogyan kell és ahogy kézhez kaptam jól sikerült is összerakni. Kezdésnek nem RTA-t javasolnak , de úgy gondoltam én belevágok. :slight_smile: Egyébként milyen kazánt hasznász/használtál utána ?