Elveszett , rossz íz

Köszi ! Utána nézek majd :slight_smile:

A ripleynek jobb íze egyszerű építeni a topcapet kicsit macerás rárakni az afcket nagyon könnyű cserélni nekem most kicsit talonban van mert elöregedtek az tömítések és nehezen tudom rárakni a palástot :sweat_smile::rofl:

De beírod a itt a keresőbe hogy berserker v3 és van róla pár fórum ahhol leírják hogy hogyan is lehet jól megépíteni a berserkert lehet majd én is neki esek mert álítólag ha sikerül az egyik legjobb ízvisszaadású kazánja

Kicseréltem egy másik vattára , valamivel jobb , de mégsem olyan mint előtte.

Egy hete van nalad ez az e-cigi az azt jelenti,hogy egy hete vape-elsz vagy elotte is volt?Esetleg nem gyujtottal ra mostanaban?

1 hete vapelek igen , de amikor kézhez kaptam és összeraktam azóta 1 szálat nem szívtam el.

3 kedvelés

Újra vattáztam és fél óra szivogatás után szépen visszajöttek az ízek , úgyhogy ez volt a gond. ( most másik vatta van benne ) Köszönöm mindenkinek a segítségét ! :slight_smile:

5 kedvelés

Nem, mert… mert ez is elment abba az irányba, hogy mindenkinek mindent készen, megrágva adunk a szájába, különben mi lesz, ha elmarad az elvárt sikerélmény.:face_exhaling:
Valahol el tudom fogadni, hogy kezdőnek egyszerűbb, de ezzel egységsugarú késztermékfogyasztóvá redukálják az usert. Szóval annyira ne sajnáld, hogy belecsaptál, van az úgy, hogy X év után se úgy sikerül egy tekerés, mint ahogy azt eltervezted. Csak legyen hozzá egy kevés kitartásod​:+1: A B3 meg hisztis ribi, nehéz jól eltalálni az igényeit​:grin:

7 kedvelés

Az aer után én is majdnem vettem egy xros 3-at. :rofl:

1 kedvelés

Ennyire nem lehet sz@r​:thinking::thinking::thinking::thinking: Bár, ha meggondolom, az árából a hét minden napjára vehetnél egy eltérő színűt magadnak, csuda hangulatos lenne :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Jóhogy nem tetted​:grin:máskülönben írkálnál a podos csoportba hogy nincs íze,mit rontottál el :joy:

2 kedvelés

Ezek a levesek 2 slukkal küldenék a pokolra a porlasztókat. :sweat_smile:

1 kedvelés

Az első dryhit, a második kox :rofl: most töltöttem be olyan meredek 12% Apricotot, hogy nem látom a tankban a liquidkontrollt, csak zseblámpával :grin:

2 kedvelés