Eltűnt a th 🧐

Sziasztok. Van egy Berserker v3. 6-os alappal kevertem a longfilleket, valamennyi th volt, az ízzel nem volt gond. Egy kicsit keveseltem a th-t ezért váltottam 12-es alapra. A következő tapasztalatom az hogy se a 6-os sem a 12-es alappal be kevert liquid-nek nincs th-ja. A tekerés próbáltam már lent, fent, össze nyomva, szét húzva (több típussal). A vattázást is próbáltam már 1000 féle képpen és semmi változás (több vattával is) Esetleg valaki?

Ugye nem nic-só került bele? Az mg-ra stimmel, de th-ja nem lesz.

Nem! Revolute 12-es.

Afc- t nem cseréltél?

Nem lett cserélve. 1.2-vel használom kezdetektől fogva.

Szia!
Másik tanknál sincs TH érzés?

Kanthal D :wink:higyj nekünk

melyik az a kanthal d :sweat_smile::grinning:mert már nem emlékszem erre​:grin:

Van baj… :grin: :joy:

annyi minden van itt,hogy elvesztem már itt a sok ajánlásokban​:sweat_smile:pedig rémlik valami​:sweat_smile:

Rémlik az a Rém popó bejárata.Vinnék neked holnap mert Nyiregyen leszek de,hogy azon belűl hol és meddig nem tudom… :grin:

3 kedvelés

dolgozom holnap 12 órában reggeltől este 6 ig oda vagyok​:blush:de köszönöm neked,na de lehet @Zolika nak van hátha meg szán,hogy kipróbáljam majd​:grin::blush:

Van neki… :wink:

3 kedvelés

Adok :wink:neked kell th? :rofl:

sejtettem én,hogy van neki,mi nincs neki?:sweat_smile::grinning:

persze akkor be th zok​:sweat_smile::grin:

szerintem ott más gond lesz amire rá kéne jönni…aztán mehet a +th

ezt most kivételesen komolyan írtam :joy: Szerintem a nic a gond…a revolute. Csak az volt az eltérés a még th-s feelinghez képest…akkor miért a huzalban vagy másban keresnénk a hibát. Ha ez igaz akkor akár 5D-s is lehet az a kanthal az sem fog segíteni.

3 kedvelés

2 kedvelés

Nos srácok az a harci helyzet, hogy 3x60ml dinner lady lett be keverve ( STRAWBERRY MACARON, BUBBLE TROUBLE, SWEET FUSION) a revolute 12-es alappal. Ebből egyedül a BUBBLE TROUBLE-nek van th-ja a másik kettőnek mintha 3-as alap lenne. Rázva volt szellőztetve nem. (liquid cityn a revolute nincs feltüntetve nic salt-nak)