Eltűnt a th 🧐

Előfordulhat, hogy hibás pakkot kaptál kevés vagy nincs benne nic.

2 kedvelés

Az meglehet, mivel 100ml egy pakk és az előzőből maradt 20ml. Azt pont a rágósra öntöttem és annak van csak ereje. :exploding_head:

Akkor jól gondoltam…a revolute booster a hunyó.
Próbáld ki ezt Link …30eur felett ingyen szállítás!
Jah, és írj a kumulusnak panaszt

3 kedvelés

Bizony az! Így érezni, hogy ez a rágós sem olyan mint az előző körbe bekevert, mert az lekapta a tüdőm, ez valamivel lightosabb, mivel erre öntöttem a maradék 20ml-t és az újból 20-at. A másik kettő meg szinte semmi. Csóri tankot meg agyba-főbe tekergettem, meg szidtam, plussz azt hittem blaf…kodom, de legalább kiderült, hogy meg tudom magamnak ezt jól csinálni, ha jó a leves :joy: Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek! Remélem egy darabig csak szemlélő vagy hozzászóló leszek, nem pedig kérdező. :saluting_face:

2 kedvelés

Dikk!Itt van akira olcsójér​:laughing:Egyebbkent én az lpv boosterjeit tudom nagyon ajánlani .Mindig nagyon friss.A gyártás dátuma nyomtatva rajtuk,volt hogy háromheteset is kaptam.Legutóbb gyanúsan jó volt.Lehet ők számoltak el valamit(én biztos nem),mert a tizesre kevert levesem ütött vagy egy hétig .Gondoltam ,hogy fel kéne még kicsit higgítani de kemény vagyok​:muscle:Ha akció van náluk a tizes pakk alig több mint 6€.

4 kedvelés

Azért ezen nagyon csodálkoznék, én ezt használom amióta a levesváros leváltott a revolutera, de nekem nagyon bejön, természetesen ettől még lehet gyengébb széria, de boosterre ez nem jellemző! :wink:(6-ra keverem a levest)

1x probáltam revolute boostert, amit ajándékba küldött kumulus…az rendben volt

Igen, azért írtam amit írtam, szerintem nagyon jó minőség, vagy legalább is nem rosszabb mint a többi szerintem! :slightly_smiling_face: Most ami nálam itthon van augusztusi gyártás, tehát elég friss is!