Első tekeréspróbálkozás😂

Érdekes megoldás ! :face_with_monocle:

Ezt már kérdeztem tőled,hogy miért tekersz többet és miért szeded utána vissza​:slightly_smiling_face:Akkor ezért​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Így csináltam Viktorom így…piciny ujjaimmal egyengettem​:slightly_smiling_face:Piciny körmeimmel is…nem sikerült :wink::joy::joy:

1 kedvelés

@Ispy :joy::joy::joy:

Ez gyakorlatilag megegyezik az Ares 2 bekötésével, ide a párhuzamos lábak nem jauk. :wink:
KIZOKU-LIMIT-building-coils

5 kedvelés

Ha nincs tekerőbiszbasz, akkor az is jó ha egy müa kupakon átszúrod a segéd rúdját, vagy egy megfelelő csavaralátétet teszel rá és máris van egy spéci coilöszenyomód. :wink:

5 kedvelés

Igazad van @Viktor_Hajdu !:slightly_smiling_face::kissing_heart:

1 kedvelés

@Ispy az egyiket kézzel-körömmel,a másikat a biszbasszal​:joy:Látszik is a különbség​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ritka, hogy így kössek, ez egy tesztből származó kép. (tudod, a kép csak illusztráció) :wink: :grinning:

4 kedvelés

Huzal és huzal között is lehet elég sok különbség, én például hosszú hónapok óta őrzöm az Innokin által az Areshoz csomagolt kanthal 28GA huzalt, mert az aztán áll mint Kati… na szóval egy hajlékony mégis iszonyú keménynek tűnő anyag (a többi ugyanilyen cuccommal összehasonlítva). Kizárólag jeles ünnepeken használom, egyébként csak nézegetem és örülök annak, hogy van. A kis ékszer. :wink: :wink: :wink: :wink:

4 kedvelés

Mindkét féle csipeszem van​:slightly_smiling_face:Elvileg mindenem van,a srácok segítségének köszönhetően​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Van Viktorom,minden IS van​:wink:

2 kedvelés

Ott a Coilmaster… Ha azon tekersz, akkor a “fejjel” told néhányszor vissza az alap falához a coilt és máris igazodik szépen. :wink:

2 kedvelés

@Viktor_Hajdu ááá:slightly_smiling_face:Azzal csináltam…úgy csináltam​:wink::joy::joy::joy::kissing_heart:

Én már csak a magokat használom, lusta vagyok berakni a tartójába, kézzel feltekerem, ahogy sikerül, körömmel összenyomkodom, ahogy sikerül, befogatom, ahogy sikerül. Általában sikerül. :rofl:

Olyan ez, mint a gyereknél: az elsőt a széltől is óvod, a harmadik meg a kutyával eszik a földröl. :sweat_smile:

7 kedvelés

Egyetlen gyermekünk van, neki eleve az asztal lábához tettük a tálat :rofl: :rofl: De azért a szél ellen éjszakára beengedtük a lakásba. :rofl: :rofl: :wink: :wink:

6 kedvelés

@Viktor_Hajdu a fogadott gyermekeid is a gyermekeid​:wink::joy::joy:

1 kedvelés

Ők lízingeltek :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Offtopic - Bakker ezen megborultam! - Ontopic

3 kedvelés

Már az első tekerés is szép. Láttam “öregtekerősmestert” aki megirigyelhetné. A harmadik kicsit kócos :slight_smile: , de majd kifésülöd. Gratula és hajrá.

3 kedvelés