Első RTA tanácsok

Végül megrendeltem ezeket. Nem csíp, hanem hírtelen érzés. Mintha először dohányoznék. Ezekből 4 fajtát próbáltam, és mindegyiknél ez volt az érzés.


2 kedvelés

A claptonnal az a terv, hogy megcsinálom félig nyitott DL, 2.0 mm levegőzessel. Így nem lesz elvileg sem túl meleg sem túl erős. :slight_smile:

Őszintén gratulálok hogy ennyire pontosan kiméred a pg-vg arányokat.
Ennyire véresen komolyan én nem veszem a keverést.
Ha először ez az érzésed,másodjára is ,harmadjára is "éles? "

Az alap lé milyen márka?

piszkosul megfáztam (okkal) …most az aromanélküli liquid is többé kevésbé csíp :sob::frowning:
Teszteld, hogyha kis időre lecsavarod a topcap-et és vissza akkor 5-10 slukkig jó lesz-e.
Ami még bevált, hogy fújok 1-2 mp-ig a driptip-en át a tankba és után is oké, DE mivel alsó levegőzéses a pioneer ezért ezt nem ajánlom. Ha lejjebb pozícionálod a tekerést az már segíthet…ha az se akkor a liquid nincs szellőztetve…ahogy írták

Most szellőzik a 2 új liquid is. A tekerést még nem pozícionáltam lejebb. Viszont én is a napokban fáztam meg de nem is kicsit. Lehet ezért hatnak így a liquidet :thinking:

Az összesnél liquidhall alapot és boostert használok.

Köszi. Igen, szinte függetlenül a liquid fajtától, erősségtől.

Nem ismerem minden rendben vele? Szag,állag,szav idő…

Persze. A szokott minőség.

A nyálkahártyáid enyhe gyulladás alatt vannak, így akkor érthető miért “éles” a TH.

3 kedvelés

Hát igen, ilyenkor még egy pohár víz is elég ths rud lenni. :sweat_smile:

1 kedvelés

Én kanthal A1 29ga sima szálhuzalt használok, jelenleg is ez van a by-ka v9-ben. Abszolut nem TH-s. 5 menet 1.40 ohm, 13,5 watt. Bpmods 2,5 vatta . Nekem ez igy nagyon jó…

1 kedvelés

Szerintem ez a th téma is kb ahány ember annyi fajta, én még olyan setuppal nem találkoztam, ami elég ths lett volna nekem, más meg már ennek a felétől is kiugrana az ajtón. :sweat_smile:

Akkor kérdezd @Zoli76 ot milyen a tőlem átvett Ammit th-ja. Nem túlzok ha a mezítlábas Gitanes-hez hasonlítható…de szerintem azt is veri :grin:

Ez bizony igaz :+1: nem tudom, mi a pontos titok, de engem, mint egy másik nagy TH-hiányost, úgy levert lábról, hogy csak lestem.:roll_eyes::grin:
Valami ebben a tankban igen jól sikerült.
Holnap elő is szedem megint, úgysem érzek még rendesen…

Végül 0,35mm SS fused clapton ( igaz szarabb tekerni ), jött be eddig legjobban. 5 karika tekerés kb 0.46 - 0.5 ohm lesz 2,5 magon. Ebbe bele pedig a 2,5 Bp vatta. Tank build pedig gyári harang ( dohányos harang tompítja az ízeket ) , tér elválasztó felszerelve, 2 mm levegőző tű, végül levegő állító gyűrű DL módban félig nyitott. 18 - 23 W. Olyan ízeket hoz ki a 10mg erősségű Journey Coco Ivana 2 hetes liquidből, hogy hihetetlen ( Zenithnel ilyen ízélménnyel még nem találkoztam ). Se nem erős a 10 mg nikotin ellenére, se nem mar, nem száraz, és nem is Csípős, egyezeru én király. Oh és MTL- ben van szivva. Van ismerősöm aki vissza sem akarta adni a felszerelt e-cigim a kezéből, mert annyira ízlett neki, aztán ő már 2 éve DL-ben szívja a sajátját, ahol általában több az íz. Szóval alakul ez a Pioneer. :slight_smile:

4 kedvelés

Gratulálok, akkor isten hozott. :smile:

1 kedvelés

Örülök, hogy te sem bántad meg, hogy Bishop-pal “ehhez a tankhoz tereltűnk” :slight_smile: (az Ambition mods bishop tank helyett)
Az pedig, hogy szűk dl levegőzéssel szívod mtl-ben szintén engem igazol…persze kell hozzá egy precízen állítható levegőzésű dl tank…és ezek szerint a Pioneer ezt ahogy el is vártam tőle tudja, szóval még egy piros pont neki​:+1: