Első RTA tanácsok

Pioneer v1.5 mod: BP MODS Pioneer V1.5 RTA Φ22mm 3.2ml (sourcemore.com)
Talán @Bishop vépertársunk dicsérte nagyon :thinking:

1 kedvelés

Látom csak győzedelmeskedett a józan ész, és bekerült a pioneer! :+1:

1 kedvelés

Igen! Mert tényleg jó. Mondjuk @Ispy -nek köszönhetően találtam rá

A kanthalnál nem lenne jobb egy ss vagy egy ni80-as huzal elsőre? Nem ismerem, de pont azért mert azt olvastam nehezebb vele bánni.

Ne fogd rám ezt is. :sweat_smile:

Én egyszerűen nem tudtam tht kicsikarni belőle, igaz az v1 volt.

Kanthallal könnyebb, mert nem ugrál, mint az ss. Masszívabban is áll, nem húzza el a vatta könnyen, mint az ss.

ja bocs, csak törzsvásárlói kedvezménnyel 25 EUR…nekem meg ugye azt jelzi
Na, én biza most ezt venném ennyiért

Nembaj, nembaj. :slight_smile: Innen szerintem több idő lenne mire megérkezne. Törzsvásárlói nélkül 50.00 $

Próbáltam ide idézni,az ajánlásodat,de szerencsédre totál béna vagyok! Úgyhogy nem sikerült. :joy::joy::joy:

Akkor amit linkeltem tank, vatta, huzal megfelelő lenne kezdésnek? Mert megrendelném.

Na talán most sikerül.

1 kedvelés

Ha ez tetszik, jó lesz.

oké, de ahogy írta is az még a v1 volt…és a v1.5 még jobb lett :slight_smile: rewiev-k szerint

Az nem én voltam…hanem a kutya. :rofl:

Ezúton kérném @m.bruno94 -et, hogy legyen szíves visszajelezni a pioneert illetően. @Ispy véleményét is megtudja erősíteni,vagy csak az enyémet, ami ugye megkérdöjelezhetetlen. Természetesen egy felettébb helytelen , mondanám ügyetlen tekeréssel a legjobb tankot is mélybe lehet rántani, de bízok a kezdők szerencséjében. :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Na, erre én is kíváncsi vagyok…25k nem kevés egy tankkért, szóval hasznos a minél több tapasztalat.
Optikailag számomra Nr1…és az, hogy mtl/rdl/dl is tud lenni non plus ultra.

Én csak tényleg a th hiánya miatt adtam el…mind a kettőt. :grin:

5 kedvelés

Már jön is. :smiley:

5 kedvelés

Mindenféleképpen. :smiley: esetleg tekerést, vattázást tudsz róla mutatni? Vagy tanácsot adni? Csak megprobálom fejben összerakni mielőtt megjön a tank. Hogy addigra legyen egy alapom az egészről. :slight_smile:

Lezárásul küldtem az előző rendeléshez egy köszönőlevelet. :smiley: