Első RTA tanácsok

Különösebb problémám nem volt a Zenith - el íz terén, mikor sikerült kitapasztalnom, hogy melyik porlasztó tudja kiadni legjobban. Minden porlasztóból vásároltam többet is, és mindenféle üzemmódban próbáltam. A plusz funkció ami rezgést csinál néha tud olyan hibát is produkálni, hogy szűrcsög tőle a kazán. 51-80 hz között volt nekem megfelelő. De ami sok íznél bevált, az a 15-16,5 W, és ezzel azonosan is állítva a Hz, 51-65. Hozta az ízeket, de minden új kazánnal kellett nálam 2 nap, mire kihozta az ízt. Pedig cserék nálam úgy zajlottak, hogy teljesen szétszedtem, és még az O gyűrűket is tisztára mostam, szárítottam. Majd az új kazánbelső oldalsó nyílásaiba csöppentettem 1-1 csöpp liquidet, úgy hogy látszódjon, hogy nedvesedik ott a vatta. Viszont nálam napról napra romlott az íz. Ugye én napi 1000-2000 puffot simán beleraktam. Mióta átálltam a Pioneerre azóta ez a puff szám csökkent, mert érzékelhetően jobban porlaszt, nem csak átküldi magán a cuccot. Illetve hamarabb is hozza az ízeket. Összességében Nem rossz tank a Zenith! Sőt én nagyon is megvoltam vele elégedve! Több mint fél éve használtam minden nap szinte. Ezzel sikerült a liquid keverés beállítása, a mód kiválasztása, hogy mégis MTL, vagy DL vonal ami jobban illik hozzám. Kezdésnek tökéletes volt. Szerettem volna valami komolyabban, valami bonyolultabbat, többet. Ezért is regisztráltam fel hozzátok újra, és dobtam fel a témát. Még egyszer köszi mindenkinek a tanácsokat, nagyra értékelem. :slight_smile:

Ui.: A Zenith valóban folyik. Ha felteszed Töltőre úgy hogy rajta a tank, folyik. Ha kiviszed hidegbe és a Liquid elkezd sűrűsödni, majd onnan melegebb környezetbe helyezed, amitől értelem szerűen a folyadék ismét veszít a sűrűségéből, akkor megfolyik a tank. A levegőzőgyűrűkön keresztül is folyt nekem ettől a hideg-meleg játéktól. Pontosan keverek liquidet, úgy hogy a nikotint, ízt, és alapot is beleszámolom és úgy kapom meg a VG-PG arányt. 0,8 MTL felhasználásban, nem szabadna megfolynia az 50-55 VG töbletű folyadéknak. Hiszen azért hígabb, mert nincs akkora felületű vatta egy MTL kazánban, mint egy DL-ben. Így ha sűrűbb lenne, akkor valószínűleg túl hamar elveszítené a watta a nedvességtartalmát, és megégne szívás közben. Noh mindegy. A Pioneer szerencsére nem folyik. :slight_smile:

1 kedvelés