Első RTA tanácsok

Azthiszem a második vattázással sikerült elérnem amit szerettem volna. Meglepően kihozott egy érdekes mentol, és enyhén csípős gyömbér ízt egy Dampflion aromából, amit a Zenith teljesen máshogy adott át. Kezdésnek kicseréltem az alsó levegőzést biztosító pint valamivel nagyobbra így tényleg olyan mint egy szűk dl. Érdekes, hogy kis W értéken is csinál rendes gőzt, anélkül, hogy sok ideig kéne szívni, és mindez elsőnek a nyelven csapódik le. Megfelelően meleg, és nem túl száraz a termelt gőz, még a TH is jó. Tényleg olyan mintha rágyújtottam volna. Ami méginkább tetszik, hogy nem kezd el megfolyni a driptippen keresztül a leves mint a Zenithnél, nem folyik meg allul a levegőző gyűrűnél. Összességében elégedett vagyok, és még csak ma raktam össze, de már szedném is szét, hogy kipróbáljam mit produkál picit kevesebb levegővel, kompresszor eltávolításával. Annyi tartozék jár hozzá, hogy el sem tudom dönteni, hogy milyennek építsem. Ez szintén számomra egy hatalmas plusz pont, hogy lesz lehetőségem kipróbálni egy tankkal a nagyon szűk MTL-től kezdve, a tág DL-en keresztül mindent is. :smiley: Köszönöm @Bishop hogy felhoztad ezt a tankot. :slight_smile:

5 kedvelés