Első RTA-m, Hellvape Dead Rabbit M RTA

Sziasztok! Miután megszámoltam az elmúlt időszakban elhasznált porlasztókat :open_mouth: (Geekvape Zeus Subohm), kicsit matekoztam :nerd_face:és amúgy is szerepelt terveimben egy építős kazán, így hát elszántam magam és megleptem magam ezzel a szépséggel! :smile:
Első vattázásom nem igazán sikerült szépen, de működött :slight_smile: Ez lenne a második vattázás Hellvape hozzávaló cipőfűzős vattával. Véleményeket, tanácsokat elfogadok! Ízre-gőzre adja! :v: :grin: Az első vattázás után 3-ik napon cseréltem vattát. Kérdés kinek menni ideig bírja a vatta? Ajánlott watt alatt vagyok. 3mg/ml 50/50 alap, 10%-os aromázás, Heisenberg Orange, Maw Oui stb. főleg gyümölcsös és hűsítős ízek a jellemezők, 20-30ml/nap likvid fogyasztással.
Mesh: * SS316L Meshed Wire : 0.15 Ω to be used from 50 to 60 W // 38 W-on használva VW mód.



11 kedvelés

Hmmm…amíg egy csöpp íz is kijön belőle, 2 hét? Vagy 3? :rofl:

Van hova fejlődnöm úgy érzem :blush:

Ne higgy neki. Egy hónapja látott elöször DL tankot, mesh lapot meg csak fényképről :rofl:

A 3-4 naponta vattázás működik nálam is. De ez függ a slukkok ( izzítás) hosszától is, ahogy megfigyeltem valamint aromától is. Nekem még az életben nem bírt ki egy vattázás 2 hetet. Kivéve ha állt a polcon. :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Azért a fél év alatt sok minden változott. :grin:

1 kedvelés

Valóban! :blush: Nem sokkal később jött egy tartalékos játékos is, ő most a dobozban pihen, bevetésre készen! :rofl:

4 kedvelés

Hááát … lehet még 1-et nekem is be kellene szerezni. :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Hol vetted amúgy ?
Én ma levettem 29 wattra, nekem ez is elég bőven. :blush:

Elsőt: https://www.lepetitvapoteur.com/en/rebuildables/11671-dead-rabbit-m-rta-dead-rabbit-hellvape.html

Másodikat: https://www.tastyvapeshop.sk/hell-vape-dead-rabbit-m-rta-matte-black/

Kínált itt vaperinán is valaki 1-2hete 10k-ért zsír újat :smiling_imp:

1 kedvelés

Nekem fused clapton 0,3 ohm tekeréssel 3-as BP Mods vattával megy 28 watton, gyümölcsös 70/30-as liquiddel, hetente egyszer kell vattázni, a coilt csak leégetem, megtisztítom, közel három hónapja ugyanaz van benne, de én már hozzászoktam, hogy visszahűtöm a coilt, tehát a slukk vége felé elengedtem a tűzgombot és még szívok egy kicsit üresben, így visszahűl és nem ég rá olyan hamar a liquid.

1 kedvelés

Én sourcemore-on csíptem meg egy akciót, akkor $24 volt. Tudom sovány vigasz, mert kitudja lesz e még.

1 kedvelés

Nem igazán találom.
Mindegy, szeretek boltból újat venni, rendelni. :grin:
Kéz alatt nem szoktam venni semmit. :grin:
Azért köszi. :blush:

Majd csak kifogok egy akciót.
16 k körül már lehet venni.

1 kedvelés

Ennél olcsobbat én mostanában nem láttam. :open_mouth:

Igen… ha már rendeltél SM-ről és general szintű vagy, akkor kb 10k.

Még nem rendeltem innen.
Szóval ez nem játszik.

Ha kell a fiókom kölcsönadom…

4 kedvelés

Nekem kell, mert az enyémbe nem férek… :roll_eyes: