"Ingyen" RDA a Sourcemore-on

Sziasztok!
Kis érdekességet hoztam el nektek, biztos pár ember közületek már értesült a dologról, de biztos vannak akik még nem.

Na szóval, hazudtam egy kicsit, mert nem ingyen hanem 0.01$-ért lehet most megvásárolni a Geekvape Z Rda-t. :grin:
Melóban megláttam és gyorsan beraktam a kosárba és megrendeltem ezt is!
Ez egy jó deal lehet azoknak akik amúgy is szerettek volna mostanában rendelni az oldalról!

Fontos tudni valók!
-random szín variációt kapsz
-Ahhoz hogy meg rendeld még kell legalább 1 dologot rendelned mellé, ami bármilyen értékű lehet
-250db kazán van benne ebben az akcióban, amikor írom ezt a posztot még 199 elérhető!
-Nincs eladás utáni garancia

Remélem pár embernek érdekes lesz​:smile:
Kazánrol én nem tudok semmit, szóval ha van tapasztalatotok, azt szívesen meghallgatnám​:smile:

6 kedvelés

Köszi az infót…5db Cotton Clouds vatta mellé adták is, összesen 11€-ért, szállítással! :grin:

2 kedvelés

@Bea , gondolom ez kb a tied újradizájnolt verziója :thinking: Ja nem, ez dual és dl

Szerintem ez inkább dl.
Nekem ez van

Jöttem én is megosztani az akciót, de látom már megtetted :slight_smile:
Én is behúztam, elkapott a hév :sweat_smile:

Meg mellé egy Dead Rabbit M RTA-t. Első RTA-m lesz, és igen, többet kellett volna olvasnom, vagy kérdeznem…nyugtassatok meg, ugye nem lövök vele nyulat?! :pleading_face:

1 kedvelés

Halott nyuszival lőttél már egyet :laughing:

Gondolkoztam én is hogy elhozok 1 Dead Rabbit R-t ultra verziót 35 dodoért, de már a két profile kazánomba is több mint egy évre elegendő lapom van :sweat_smile:

Szerintem oké lesz a döglött nyuszi M verziója…én is azt venném a palettáról

1 kedvelés

Pont most néztem én is, ez mikori RDA?

Egyébként plusz infó hogy doboz nélküliek de minden megvan hozzá elvileg.
Hajrá! :slight_smile:

3 kedvelés

Kollégámnak is van, azt mondja nagyon jó :slight_smile:

1 kedvelés

Azthiszem olyan 1-2 év körül van, a legend 2 után jelent meg kb.

Remélem squonk pin lesz hozzá viszont!

2 kedvelés

Köszi.
Annyit ír hogy kompatibilis BF pinnel, nem tudom hogy ez a squonk pin lehet-e, de hogy mi van a csomagban azt érdekes módon nem írják.

1 kedvelés

A mostani árát biztos megéri :rofl:
Amúgy 20-30€ az ára a shop-okban.

Nekem igazából csak vatta kellett bespájzolásra, de tartottam tőle, hogy ebben az akcióban kifosztják azt is 0.8 €/db-ért

1 kedvelés

Na belevisztek itten a rosszba. :laughing:
Itt fog megrohadni szerintem a szekrényben, de az “INGYEN” az egyik kedvenc szavam, meg hát úgyis kellett valami munkába hordós pod, így legalább elintéztem azt is.

2 kedvelés

Én tök büszke vagyok magamra, meg se néztem nem e kellene valami onnan​:rofl:

1 kedvelés

Na, itt van végre :blush:

9 kedvelés

Ma jött az enyém is, nem meglepő módon az is rainbow. És ahogy ígértem, már be is dobtam a szekrénybe. :smiley:

3 kedvelés

Nekem is ma érkezett. Csodálatosan gyönyörű rainbow színben :unamused:
Csak huzalt felejtettem el venni, így a kipróbálása még várat magára

Szerk: tudtok ajánlani bele valami rdl tekerést?
Új még nekem ez a módi

3 kedvelés

Dual dl rda-ba mtl tekerést? :thinking:

1 kedvelés

Bizony :smiling_face:ha duálba 1 ohm az csak 0.5 :grin: