Első kit GTX One vs Target PM80

Sziasztok! Első készülékem vásárlása előtt állok és ebben szeretnék egy kis segítséget kérni. Hiába az első ecigim, nem szeretnék gagyit venni, nehogy elvegye az egésztől a kedvem :smile: Vaporesso GTX One-t és a Target PM80-at néztem ki. Melyiket ajánlanátok egy teljesen kezdőnek?

7 kedvelés

Szia üdv itt köztünk,szerintem a gtx one jó lehet jó választás.:slightly_smiling_face::wink:

6 kedvelés

Szia.
Üdv.itt​:slightly_smiling_face:
Én a Vaporesso gtx one-t ajánlom,nekem is az volt az első.Nagyon szeretem.Bár a másikról nincs tapasztalatom​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Máté :slight_smile:

Üdvözöllek a Közösségben!

Ez egy nagyon jó hozzáállás :heart_eyes:


Ha jól emlékszem @Viktor_Hajdu Vape evolúciós történetében leírta, hogy mindkét készülékhez volt szerencséje. Mindjárt kikeresem… :slightly_smiling_face:

Igen megvan jó kis olvasnivaló (úgy az egész téma) :arrow_down:

6 kedvelés

Szia Máté!

Nos, akkor én leszek a fekete ló már megint: mind a kettőt! Egy szett, nem szett, kell legyen egy tartalék vagy akár be is lehet fogni mind a kettőt. Jó szívást! :rofl: :+1:

5 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Esetleg megbízható oldalt tudtok? :smiley:

5 kedvelés

Hello, a GTX főleg MTL (szájból tüdőbe,mint a cigi), de ahogy néztem a porlasztóit a szűk DL-t is ki lehet vele próbalni, a Target pedig DL (egyből tüdőre, mint a vizipipa kb). Szerintem átszokáshoz GTX a nyerőbb.

4 kedvelés

Vannak olcsóbb lehetőségek is,de gondolom magyar,v legalább is magyar nyelvű oldalról rendelnél inkább:

http://eliquidvg.eu/index.php?route=product/product&path=92_97&product_id=1449

3 kedvelés

Szia!
Üdv közöttünk! Jól választottál, mindkét Vaporesso termék tökéletesen megfelel első készüléknek.

A PM80 mellett a helyedben vetnék egy pillantást a PM80SE változatra is, ami már cserélhető akkumulátoros (plusz költség ugyan, de megéri). DL és MTL felhasználásra egyaránt használhatók. A GTX porlasztók bárhol elérhetők viszonylag széles skálán. Ha hagyományos tankokkal is használnád, kapható hozzá adapter is, amellyel alkalmassá válik erre is. A töltés micro USB-n keresztül történik. Súly, ergonómia, használhatóság teljesen rendben van! Az ízvisszaadása megfelelő és a gőzmennyiség is pöpec. Egyetlen hátránya a levegőszabályozás, amit szilikondugókkal kell megoldani, ezeket tuti elhagyod pillanatok alatt. Kétségbe nem kell esni, megfelelő mennyiségű ragszalag a levegőzőlyukak belső oldalára és kész.

A GTX One a tipikus MTL szett, a PM80-al megegyező porlasztókkal. Kicsi, kompakt, és a GTX tank is remekül adja vissza az ízeket. A levegőzés tök jól állítható, teljesen személyre szabható a porlasztók adta határokon belül. A töltés már type-C, ami kifejezetten előnyös.

Mindhárom gép tudja fogadni a Voopoo Pnp és a Wotofo porlasztókat is.

Ha nem a PM80SE-t választod, én javasolnék egy power bankot is a szettekhez, így biztosan kibírod a napot velük.

Jó vásárlást! :wink:

5 kedvelés

Köszönöm mindenkinek! :smiley: Szerintem a GTX lesz a nyerő :smile:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.