Target mini 2 vs GTX one

Sziasztok,
Rájöttem, a kerek szipka jó! Imádom az új wenaxomat, de (nem tudom, hogy ez normális-e), zabálja a levest. Mindegyiket. Kb 10 perc alatt kifogy a 2 ml-s tartály. Azt hiszem, a 0,6-os pori van benne.
Na de nem ezért kezdtem bele ebbe a postba. Most, hogy rájöttem, a kerek szipka jó ( :slight_smile: ) elkezdtem kacsintgatni a modok felé. Van 2 kiszemelt, a címben megadottak. Melyiket válasszam? Vagy, ha van jobb ötlet, ne tartsátok magatokban! Eddig kitapasztalt igényeim: szűk MTL, 6-9 mg nikotin, inkább íz, mint gőz.
Kérek szépen tanácsokat! Mindenképpen olyat szeretnék, amibe lehet kapni kész porlasztót, árban hasonló a fent említettekhez. Az egy külön extra lenne, ha lehetne rá tenni nagyobb tankot.
Köszönöm

7 kedvelés

Csatlakozom Attila véleményéhez, és egy kis plusz :wink:

  • Rincoe Jellybox Mini 80W Starter Kit (a tank DL) azonban a mod 510 csatlakozós így cserélhető igény szerint
  • Innokin Kroma R kit
8 kedvelés

Nekem van target mini 2-m, eladó.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy ezek beépített akksis modok. A mini 2 például tök cuki, picike, imádom, vagyis csak imádnám, mert pont a kicsi akksi miatt nálam nem bír ki egy napot. Szóval fő modnak lehet nem ajánlanám.

Én elgondolkodnék a helyedben cserélhető akksis modon, mert:

  • tudod cserélni akksit (meglepetés, tádám)
  • a beépített akksis cuccoknál fenn áll a veszélye, hogy megadja magát mondjuk az usb csati és akkor kuka
  • vagy egyszerűen megadja magát az akksi → kuka

Illetve nem szettben gondolkodnék, kinézel egy modot és kinézel egy tankot, szerintem sokkal szabadabb így a dolog.

5 kedvelés

Szia, 24 mm-nél nagyobb mtl tankot még nem láttam, a Target minire ráfér szépen, viszont a GTX ONE-ról minimálisan túl fog lógni az a méret.
Említve volt az Innokin Kroma R kit is, az egy nagyon király készlet, azt használtam Zlide tankkal,amíg porlasztóztam, a mod-ot meg még mindig használom,csak már RTA van rajta.

4 kedvelés

Öröm és bódottá… majdnem.
Megjött a csudálatos lime színű GTX ONE Kínából. És nem foghatom a kezemben, mert itt nálunk olyan a posta, hogy előre fizetős cuccot anyukámhoz rendelek. Legszívesebben most azonnal kocsiba ülnék, de várnom kell holnapig. Legyen már holnap!

9 kedvelés

:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
@anon88785338 ugye jól emlékszem, hogy Neked van? Te milyen beállítással használtad?

10 kedvelés

Gyönyörű!:heart_eyes:Használd egészséggel!
A 0.8-as porit 14.5-16.5 között.Az 1.2 mesh-t 9-10 között.
Melyik van benne?
Ízlik a Lemon tart?

4 kedvelés

Hú a Lemon tart nagyon finom :smiling_face_with_three_hearts:
Eddig minden általam kóstolt Dinner Lady finom volt.

Nagyon szép a szett! :slight_smile:

5 kedvelés

Mondtam már…én vagyok az egyetlen elfajzott,aki elajándékozta​:joy:

5 kedvelés

@anon40018559 fogok csinálni külön posztot.Köszönöm szépen​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A 0,8-as van benne, akkor jól választottam, mert 15 watt körül próbálkoztam. Csak hát itt vagyok anyukámnál, nem mondhatom neki, hogy most az új szerelmemmel akarok foglalkozni :slight_smile:
A lemon tart nem új, már lassan el is fogy. Imádom, nem véletlenül ezt hoztam magammal az új szett kipróbálásához :slight_smile:
Köszönöm a jókívánságokat, most mennem kell fagyizni :sweat_smile:

5 kedvelés