Új e-cigi vásárlás

Sziasztok Jelenleg DL-ezek de szeretném az MTL-verziót is kipróbálni, Vaporesso Gtx One gépet nézegetem elég jó kis gépnek tűnik, van valami tapsztalatotok ezzel a e-cigivel kapcsolatban?

1 kedvelés

Igen, tapasztalatok alapján szeret folyni.

3 kedvelés

és ezt a hibát mi okozza?

2 kedvelés

Én ezzel kezdtem, nekem sosem folyt. A kondenz a szipka alatt viszont gyűlik…Amúgy jó ízeket ad a GTX pori, de egy Nautilus GT-vel egy 1ohm-os BVC még jobbakat.

1 kedvelés

Jó kérdés, gondolom a porlasztó minősége, nem mindig sikerül megalkotni jól. De ettől függetlenül sokan használják kezdő készüléknek és szerintem más porlasztós készüléknél is előjöhet ilyen hiba.

1 kedvelés

köszi a választ, MTL-re használtad?

Illetve ami még lenni szokott, hogy amikor valaki megunja a gtx-et és a modra akar venni tankot, akkor szembesül vele, hogy csak 18-as tankot lehet rárakni, mert a nagyobb lelóg róla, 18-ból meg elég kicsi a kínálat.

Szóval ha a későbbi fejleszthetőség szempont, akkor maga a mod nem egy jó választás.

1 kedvelés

A modja amúgy elég csúnyácska fél év után mert pereg a lakk róla…viszont cserébe a napot vígan kibírja egy feltöltéssel… Viszont az nagy igazság, hogy picike tankot tud csak fogadni…

2 kedvelés

Igen 1.2ohm-os porival asszem 10-11w-on…jó ízeket ad de ha porisban gondolkodsz szerintem kicsit többért egy nautilus gt vagy anniversary jobb befektetés… BVC porit mindenhol lehet kapni és nekem plusz pont volt még hogy 1,5 ml-el több liquid fér a nautilus gt-be. Viszont ahhoz kell egy single 18650-es mod ami 24mm-es tankot tud fogadni. Azzal viszont 10-11w-on 2 napig bírja kb az aksi…

1 kedvelés

köszi a segítséget

1 kedvelés

Nincs mit. :slightly_smiling_face: