Tanácskérés

Sziasztok! Köszi hogy itt lehetek! Keresés útján érkeztem hozzátok és leesett az állam hogy itt miféle bonyolult dolgok vannak és milyen profi emberek! Másfél évtized dohányzás után szeretném végre letenni a cigarettát. Első körben rendeltem manókukit de sajnos rossz tapasztalatom született. Fájt tőle a torkom, köhögtetett éjszakákat harákoltam végig. Szeretnék most kipróbálni egy “rendes” e-cigit, de elakadtam a rengeteg termék között. Kb napi fél dobozzal szívok sárga camelből, ezt szeretném kiváltani. Persze kisebb dózis nikotinnal is bőven beérem mert a lényeg inkább a ceremónia. Szerintetek mit és honnan vásároljak? Semmiféle moddoláshoz amiket itt láttam nem értek de később biztos szívesen megtanulnám Tőletek. Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.

6 kedvelés

Szia,

az első lépés: mennyi a pénz? :sweat_smile:

Népszerű kezdő szett, ezzel el lehet kezdeni az ismerkedést:

Kicsit komolyabb cucc:

Vagy rögtön jöhet a mély víz? :sweat_smile:

Én személy szerint a cserélhető akkus megoldásokat preferálom, mert az praktikusabb és könnyen tovább tudod vinni, ha komolyabb tankra váltasz később.

Ha megvan a technika, akkor majd ráfordulhatunk a folyadék témára.

GTX one-t akkor ajánlom, ha elfogadod, hogy a közel jövőben majd veszel másik komolyabb szettet, ez amolyan ízelítő a vépelés világába. Ha tényleg komolyan elhatároztad magad, hogy vép, akkor viszont lehet érdemes inkább ezt a lépcsőt átugrani.

A manókuki meg szerintem simán csak erős volt neked, szóval majd be kell lőni a nikotin mennyiségét.

2 kedvelés

+1 a GTX One mellé sokáig használtam, szeretem a mai napig de én is inkább egy cserélhető akksis megoldást ajánlanám. Ha másért nem már csak azért mert töltés közben szeret melegedni a Vaporessom, ami lehet hogy csak az enyém sajátossága. De ismerkedő szettnek tökéletes, utána már úgysem lesz megállás és jön a következő készülék is. :smiley:

4 kedvelés

Nem egyedi, minden akksi melegszik töltés közben, ez meg ugye be is van zárva egy dobozba, ahol nem tud szellőzni rendesen.

Szia!
Először is üdv közöttünk, és abszolút sok sikert, ha nekünk ment neked is fog! :slight_smile:

Számodra még ez is megfelelő lehet:

https://vaperina.cc/t/voopoo-drag-s-pro/12574?u=m3nyu5

3 kedvelés

Köszönöm! Az ilyen egyszerűbb cuccokat mint a joyetech ego aio kerüljem? Ha veszek egy ilyen wotofo manik készletet akkor én azt mint totál kezdő össze fogom tudni szerelni? Folyadékot hol tudok venni hozzá? Erről a francia oldalról érdemes rendelni? Nem gondoltam hogy elsőre kiadok érte 20-30 ezer forintot de ha azt mondjátok hogy a 10 ezer körüliekkel ne próbálkozzak akkor nem teszem.

2 kedvelés

Nekem volt egom, kerüld, sok a szar, gyári hibás porlasztó. Melyik az a francia bolt? :thinking: A kumulusra gondolsz? Onnan vehetsz mindent…

30k sajnos nem pénz, hamar el lehet érni…

Én podot sem vennék, beépített akksi, podfej, porlasztó, sok macera, nem tudsz rátenni később másik tankot. De ez én vagyok. Van aki évek óta boldogan el van podokkal.

@lachenbacher tudom, hogy nagy pod gyűjtő, hátha elmeséli a tapasztalatait. :sweat_smile:

1 kedvelés

A Wotofo szerencsére gyárt könnyedén reprodukálható porlasztó opciót a Manik MOD POD-hoz, nekem van itthon belőle pár darab és tényleg pikk-pakk újra lehet alkotni az eredeti állapotot ( bevált ), így árban sem lehet ok panaszra. :slight_smile:

1 kedvelés

huh
az mit is jelent? teljesen kezdő vagyok.

Szerintem kezdésnek bőven jó az Vaporesso GTX One kit.Ha bejön a dolog,akkor úgy se lesz elég egy szett.Akkor jöhetnek a komolyabb beruházások.:grin:Ha meg nem,akkor nem dobtál ki túl sok pénzt feleslegesen.

3 kedvelés

Szia @bohus , igen, nekem több pod-om is van. Én nem szeretek pepecselni,bíbelődni és ha bár régen voltak próbálkozásaim építés terén, én maradtam egyelőre a gyári porlasztós kisebb nagyobb pod-oknál. Ami nekem nagyon bejött,és tudom mások ezt alig hiszik,de tényleg semmi bajom velük azok a VOOPOO készülékek,pl. Drag S, az Argus és a Vinci II.

5 kedvelés

Nem.

Ha nagyon gyorsba kell, akkor inkább vegyél innen…

1-2 nap és nálad van

1 kedvelés

A semminél jobb.De találsz itt az oldalon sok webshopot,ahonnan tudsz rendelni.Kész liquidet is,de ha magadnak kevernél ahhoz is mindent ami kell.

Megvásároltad az általam említett ( linkelt ) Wotofo SMRT felújítható p’n’p porlasztót is? Vagy csak porlasztókat vettél hozzá, ha bejön a dolog akkor mindenképpen érdemes beruházni egy ilyen felújító készletre, árban és ízben is nagyon jó, ráadásul nagyon egyszerűen építhető. :slight_smile:

Nem tudom wotofo-e de kaptam két doboz “lego” -t :slight_smile: Az egyikben (vaporesso GTX RBA COIL) 1 kazán (ha jól mondom) két coil, vatta csavarhúzó van, a másikban (vapjoy DIY Rebuild Kit) 1 kazán , 4 coil meg szövetcsíkok vannak.

Nem mondom hogy mindent megtanultam de igyekeztem megjegyezni a fontos részeket. Meg persze megnéztem a videót is amit linkeltél. Maga a manuális művelet nem őrdöngősség, de az ohmok meg a vatták világát kitapasztalni az egyelőre nem tűnik túl egyszerűnek számomra.

1 kedvelés

Ne izgulj, pikk-pakk a véredben lesz ez a dolog. A lényeg, hogy megijedni nem szabad, senki sem profi építőként kezdte. Az idő a Vaper legjobb barátja, minden téren. :slight_smile:

1 kedvelés