Első építés problémái

3 kedvelés

Akkor ez sajna nincs a sourcemore on . Nem találtam ezért kérdeztem . Köszönöm

linkeltem neked.

Köszi! De tanulni talán kicsit drága . :joy::joy::joy:
Ha megy akkor oké,de addig nem .

Tudod van az a mondás: sza@rból csak …sza@r lesz… :grin: :man_shrugging:

Ja tudom van vízipipám 2000 fts is és van 135000 is . Itt is ég meg a föld.:joy:

2 kedvelés

Mindenkinek ajánlott kezdő dl törpe klón vagy zeus a ropogó leves istene

1 kedvelés

Melyik lenne a törpe klón ?
És melyik Zeus mert látom ebből van több féle.

Törpe=dvarw. Több felé találsz elég jó klónokat belőle és viszonylag olcsó

2 kedvelés

Töepé megy kaptál informaciót altalában aliról lehet beszerezni Wolf coolvape től ha lehet. Több típusban is akad naluk

3 kedvelés

Esetleg ha a könnyebbik utat valasztanád, én az XR Max mellett RDA-kkal kezdtem el tanulni az építgetést. Vattázást nem lehet kb elrontani BP mods vattával, Alien coillal brutál ízek. A squonk-olás pedig ha meg tetszik lehet nem is fognak érdekelni többé az RTA-k. :slight_smile:

6 kedvelés

Köszönöm! De nem vonz a csepegtetés . Nekem a mobilitás is fontos . Imádom a podokat van jópár, de a Lux Xr Max közelébe sem jöhet a Manta -nak pedig még rendesen meg sem tudtam csinálni .

Nem csepegtetős, squonk, ott van a modban a ~8ml-es tartály. Cserébe nem kell szétszedni egy tankot darabokra ha újra akarod vattázni. Pont az előbb vattáztam, talán 3 perc lehetett a művelet. Plusz folyni sem tud ha nincs agyon squonk-olva mielőtt elteszi az ember. Bár nálam zsebben csak XR Max utazik, melóba táskában állítva jön az RDA. :slight_smile:
Nyilván kinek mi tetszik, van aki az RTA-kra esküszik, nekem semmi pénzért nem kéne.

2 kedvelés

Ezért kedveltem meg én is az RDA-kat. Tényleg pár perc az egész :ok_hand:

3 kedvelés

Totál kezdő vagyok ezen a téren azt hittem minden rda csepegtetős.

DL-re jó irány lehet a squonk, egy csomó töltögetést megspórolsz vele :grin: Ízben meg…rda, a nagyszerűsége az egyszerűségében rejlik​:+1:

2 kedvelés

Azért azt is meg kell tanulni vattázni . Ha túl sok nehezen kúszik fel a leves a tetejére. Ha kevés szintén . Ha meg cotton bacont használ az ember rá kell érezzen mennyit kell leszedni hogy az a vastagság legyen ami kell a tekerésbe .

2 kedvelés

Ilyen ez a popszakma…gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni​:point_up:
Valahol mindent el kell kezdeni

3 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget !
Azóta többször is szét szedtem , a tanácsok alapján meg igazítottam a lábakat . Most már nem megy fel az ellenállás . Most állandóan 0.13 vagy 0.14 Ohm.
Sok videót is néztem . Nem pattog nem köpköd .
Így hogy állandó az ellenállás hány watt ajánlott ?
Táblázatban néztem ott azt írja 0.15 ohmra hogy 68,3-117,6 watt . Próbálgatom de egyenlőre nem hozza ugyan az a liqvid ugyan azt az ízt , mint Lux Xr max ban 0.2 Ohm porival .
És még egy olyan gondom lenne mióta az ellenállás jó , azóta, ha fel öntöm akkor folyat, de csak akkor utánna nem . Amikor először meg építettem ilyen nem volt . Lehet én vagyok béna és 50/50 nel próbáltam ? Mert nem írtam meg a régi üvegeket . Ha 50/50 lenne benne akkor nem állandóan folyni kellene ?
Lehet még mindig nem jó a vattázás? Túl tömör , vagy túl ritka ?

Nem kéne hogy folyón állandóan semmilyen levesnél . Feltöltésnél folyik :thinking: akkor picivel több vatta kell az aljába . Esetek többségében akkor folyik meg ha rá záródó mert nagyobb nyomás lesz benne . Watt kérdés meg úgy szívod ahogy neked tetszik nem kell 100watton hajtani. Ha jó neked az 50 watt akkor azon szívd. Keresd meg hol tetszik . Kinek meleg gőz kell kinek nem :grin:

3 kedvelés