Első építés problémái

Sziasztok!
Mint a cím elárulja ezek az első építéseim,akad néhány problémám. Minden ami van azt a kollégáimtól kaptam .
A konfig :
A mod Aspire Archon. A tankok Advken Manta és egy Dead Rabbit MTL RTA . A vatta Cotton Bacon V2 . A coil Wotofo 282+38 N80 3mm(tudom kell még rajta tekerni ,mert kevés a menet ), ez természetesen a Mantához.
Kértem tanácsot máshol ezeket ajánlották a Mantához.
Na és akkor amiért írtam .
Azt ajánlották ha jól néz ki a benne lévő coil akkor hagyjam benn . Így is történt . Videók alapján , az itteni leírások alapján le égettem , megpróbáltam pozíciónállni . Lehet kicsit magasra tettem , de majd ezt ti megmondjátok . Jött a vattázás szintén videók alapján , lehet vastag lett mert alig tudtam át húzni , most már tudom , hogy igen ,vastag lett . Aromáztam , izzitottam . Minden ok . Össze raktam . Feltöltöttem . A gép 0.16 ohmot mutat . Kisebb wattal indítottak mentem fel vele . Elején kevés gőz majd megindult . Vele együtt minden ! Olyan mintha szikra pattant volna a számba párszor , majd mikor abba hagyta a forró liqvidet köpködte . Tudtam valamit el csesztem , de erőlködtem vele . Kifogyott az első tank új építés helyett újra töltöttem . De azt vettem észre az Ohm kúszik felfelé . Először csak 0.27 re , gondoltam meleg ezért pihentetem . 1 óra múlva gondoltam megint próbálkozom , de már 0.39 et mutat . Gondoltam valamit nagyon elcsesztem , unokám haza ment volt időm játszani ÚJRA!
Jött a második menet . Vékonyabb vatta lehet még mindig vastag , de próbáltam a Rabbit hoz adott vattahoz hasonlót tépni . Még mindig szorult de nem annyira . A pattogás már nincs nagyon minimálisan köpi a liqvidet . Első tank végéig az ellenállás 0.15 Ohm, újra töltöm megszivom megnézem már 0.36 Ohm . Kicsit pihen pl mint most megszivom nézem 0.68 Ohm másodikra vissza esik 0.33 ra. Gondolom ez nem normális . A második építés után nem folyt , de amikor fel öntöttem újra a tököt akkor igen , de csak akkor mikor fel öntöttem. Utána semmi .
Amikor az első építés vattázását vágtam le belül fehér volt , gondolom nagyon vastag volt .
Ízre nem a legjobb de nem is rossz. A coil lábai stabilan be vannak csavarva . Lehet le kellene cserélnem ? Ha szívom a Manta nagyon forró lesz és a mód felső harmada is nagyon meleg . Ez nem baj . Ha a mod ludas most rendelek egy Z200 as Geekvape t.
Talán erről mindent leírtam .
Dead Rabbit MTL RTA ez úgy csináltam hogy közben néztem Fehér Tomi videóját. Nem akarom el kiabálni de ez k
**a jó lett . Szépen muzsikál .
A Manta ban használt liqvidek mind 30/70 PG/vg.
Köszönöm a türelmet ,hogy végig olvastad .

Szia,ha a manta mtl,akkor az nem abba való coil :smiling_face: akkor szokott ugrálni az ellenállás ha a lábakkal van gebasz,de ugyan ez bármelyik kazánnál.
Ja,és nyisd ki a levegőt neki :grin:

3 kedvelés

videóval volt a baj … :grin: elvonta a figyelmed… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ő jó…mondjon bármit is… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem a Manta az nem MTL. DL. Én DL ezni szeretnék , 10 év vízipipa után az MTL nem jön be . Van több podom is pl . Ursa nano pro, Oxva xlim v2 - pro , Voopoo v-thru és egy Lux Xr max mindenféle fejjel , porival .
Én azt is elfogadom ha azt mondjátok dobjam a Manta t , csak segítsetek légyszi egy jó kezdő barát DL tank ajánlásával . A rendelésem még nincs le ütve tudok hozzá tenni . Várom a holnapi akciót a sourcemore -on .:grin::grin::grin:
A levegő én még MTL t is csak full levegővel tudom szívni , máshogy nem is menne . Minden nyitva meg az utca kapu is !!! :joy::joy::joy:

Vele beszéltem massengeren sokat. Soky sokat segített , de ez lett

dvarw dl

1 kedvelés

Onnan ? Kylin v3,csúnya de szeretik állítólag :joy:vagy a nyúl M ,van itt is és szeretik.

3 kedvelés

vagy :grin: https://www.youtube.com/watch?v=pbRejPuLrf8

2 kedvelés

Az elsőnél mindegy hogy néz ki ! Csak tanuljam meg , hogy hogy kell csinálni . De ha azt mondjátok , arra jó a Manta is legyen . De mit csináljak , hogy a gondok meg szünjenek. Coil csere megoldás? Vagy a mod egy kalap . … Vagy éhez a modnak semmi köze ? A vatta még mindig sok lehet ?

Egy kollégám le se teszi ezt a Kylint :grin: 2 tankja van meg egy modja. Rongyosra és veteránra szopogatta már…de azt mondta, neki az az isten. :confused: Ja, persze liquidje viszont van 2 féle :joy:

Ez a videót személy szerint 100x láttam . Én csináltam a nézettséget .:joy:

2 kedvelés

Kék meg rózsaszín gondolom :joy:

A vattának nincs (szerintem) köze ahoz hogy ugrál az ellenállás :smiling_face:az csak coil vagy user probléma lehet :grin:

3 kedvelés

Laza a coil lába vagy hozzáér valamihez

1 kedvelés

Másodiknál át néztem be igazítottam , le csiptem a végét miután be állítottam, mert 1 mm túl lógott. Fixen állt . A videók alapján tudtam erre oda kell figyelnem !!!

Az ilyen vastag drótnál ízzítás után is érdemes ráhuzni a csavarra.Ez több szálból áll vegyél elő egy nagyított és nézd meg nem maradt egy szál belőle ott ahol nem kéne…elég nehezen vágják a gyengébb oldalcsípők…

Rendben köszönöm! Meg nézem holnap . Akkor készítek képet is az építésről.
A dvarw ot komolyan mondtad ? Ha igen akkor konkrét márkát mondatnál ? Vagy csak szívatás volt ?

2 kedvelés

nem szívatás ez a neve Dvarw DL— ez egy dl rta.

2 kedvelés