Jobb a DL? Ha igen, miért?

Annyit kerdeznék a DL,esektől,hogy jobb a DL?Ha igen,miben?Vagy,ha nem is jobb,miért DL-eznek?:slightly_smiling_face:Hajt a kíváncsiság​:wink:

3 kedvelés

Nekem most egy Ares 2 van, amin egy szűk DL t el lehet követni.
Én azt vettem észre hogy a nagyobb gőzmennyiség miatt sokkal jobbak a gyümölcsösök liqvidek
Bár lehet hogy egy fain MTL kazán is hozná ezt a feelinget?

3 kedvelés

Én sikeresen ezzel szoktam át az analógról ( igen könnyedén ), az első pillanattól tetszett a hatalmas és ízletes felhők látványa! Úgy szoktam fogalmazni, hogy az első kifújt óriás felhő után “erekcióm” lett és úgy voltam vele, hogy ez bizony jó és kell nekem! :grin:
Azóta is csak DL kazánokat használok, az RDA-k jöttek be leginkább, azok közül is a mesh vonal, itthon csepegtetés van, munkában pedig pumpálás. Plusz amióta olvastam itt egy cikket a mesh félbevágásáról azóta úgy használom mindkét kazánom ( hálás köszönet még sokszor @Kabak úrnak ). :blush:
A két RDA:

  • Wotofo Profile ( első generációs ), teli pin
  • Wotofo Profile RDTA, RDA-ra szerelve, bf pin
7 kedvelés

Nem jobb ,csak más :grin:van aki ezt,van aki azt ,és van aki mindkettőt :grin:
Próbald ki nyugodtan,nem mondod hogy még nincs? :flushed::flushed:
:rofl::rofl::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

3 kedvelés

@Zolika niiincs még​:cry:
Nem tudom megéri-e nekem költeni rá…de az analógról soxor olvastam,hogy DL-el tán könnyebb lejönni.
Van sógornak egy DL tankja,de porlasztós.Visszafelé már nem szeretnék menni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az az egy már elenyészik a többi közt :stuck_out_tongue_winking_eye:Erre annyit tudnék mondani …
Hajrá ! Lehet nem az mtl a te műfajod​:wink:
Sosem tudhatod …kipróbálod …és örökre eldobod a iq,és a többi sz@@t :grin:
Míg nem próbálod ki addig nem tudhatod.
Ne tizenakárhány niccel próbáld ,ez csak egy jótanács :wink:

2 kedvelés

Tudom,hogy 3 vagy 6-os kellene bele.De nincs is csak 12 vagy feletti liquidem​:slightly_smiling_face:
De el sem tudom képzelni,hogy lehet egyből letüdőzniiiii
Hogy nem fulladt még meg senki?
És mi a jó benne?:thinking::slightly_smiling_face:
Valaki tényleg felvilágosíthatna​:heart:

4 kedvelés

Egyem meg a sportos szívedet :rofl::rofl::rofl:
Levegőt tudsz venni ?
Na aztatat ipppppp úgy köll szííni​:rofl:
Úgy szívod mintha levegőt vennél "egyből tüdőre"direct lung :blush:ezért nem kell annyi nic.mert beszédülsz tőle ha sok​:stuck_out_tongue_winking_eye:
Hatos sztem bőven torkon vág ,hidd el.

7 kedvelés

A mg-ot tudom…és értem,hogy nagy levegő,leszív…de mi a jó benneeee?:joy:
Mitől jobb mint az MTL?
Szereznem kéne…honnan?Milyet?Liquidet is gyártani kéne hozzá:wink::joy:

1 kedvelés

@anon88785338 Csatlakozok @Zolika-hoz igazából azon keresztül veszel levegőt.
A 6-os likvid általában elég számomra, bár néha hiányzik egy kicsit erősebb nikotin, talán még a 9-es amit el lehet szívni dlben, de azt már megérzi a tüdőd és szédülést is tud okozni elég hamar szerintem (én elglábbis ezt tapasztaltam). :grin: Én ezért maradtam a 6-osnál. :slightly_smiling_face:
Ami jó benne igazából a sok gőz meg teljesen másabb ízeket ad vissza pl: amiben nagyon sok fajta gyümölcs van, abból számomra sokal több íz is érződik mint az mtlben, bár én mtlből csak porlasztós kazánokat használtam. :slight_smile:

5 kedvelés

Ha g…i lennék azt mondanám ne szerezzél,vegyél egyet magadnak :grin:
Mégegyszer leírom se nem jobb sem nem rosszabb .
Egyszerűen MÁS .

6 kedvelés

Szia nem jobb és nem is rosszabb kinek mi szokták mondani … nah de a lényeg hogy dl vonalon ugye sokan ott vesznek el hogy megprobálnak , összehasonlítás kedvéért az mtl vonalal és hát bezony ég és föld a kettő…és most nem ragozom mert ugye itt is dl- nél van single-ben, dual- ban építhető rta ,rda ,rdta. …tehát aki masszívan mtl- ik annak nem biztos hogy tetszeni fog a dl mert azért persze rta fügvénye lehet igen csak ködöt képezni és szervezet fügvénye hogy birja e nagyobb dózisban a gőzt…nah de vissza térve a kérdésedre én momentán mint két vonalon gőzől ök igy ha választani kell akkor én dl párti vagyok pl mert nekem jobban tetszik…jah és dl- nél azért jó ha van több akku mert igen csak kell dl vonalhoz :grin:

9 kedvelés

Hát hogy mi a jó benne​:thinking::sweat_smile::grin:nah első körben ha egy jó alapos 5-6 mp slukkot leküldesz akkor érzed a dl lényegét és amikor kifujod meglepődsz hogy hopp elborult az ég … nah többek közöt ez a jo másrészt meg kiadossabb mint az mtl

5 kedvelés

Elég sok hibrid tank van már,ami mtl-re,és szűk dl-re is jó.Vegyél egy olyat.

5 kedvelés

Megpróbálom én is szavakba önteni a lehetetlent:

“Zsíros gőzöket!”

Itt a Vaperinán láttam így leírva előszőr életembe, kb egy éve.

  • Olyan mint egy képviselő fánk közepén a hab, majdnem hogy kenni lehetne, de inkább kifújod és megvárod, hogy átláthass a mobilodig amin épp fórum-társalogsz velünk. Ja és feltétlenűl desszert íznek kell lennie, szerintem. Jóság kimaxolva liquid fogytáig… :heart_eyes:
5 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor mivel én sem vagyok g…i,így:“Szereznem kéne”=vennem…“honnan”=melyik közeli shopból.:wink:

1 kedvelés


Tessék egy DL tank.

6 kedvelés