RDL Dilemma

Sziasztok!
Sikerült már több tankot kipróbálnom, de valahogy mindig visszakeveredek a Dvarw Dl Fl tankomhoz. (pl: Zeus X rta, Steam Crave Aromamizer Plus V3, Kylin M rta; MTL: Dvarw Mtl, Hellvape MD mtl rta, Damn Vape Fresia mtl. stb).
Viszont a Dvarw DL-ben sem olyanok az ízek! Próbáltam vele a TC/SS huzalt, több tekerést 2,5 mag-tól, 3,5-ig, clapton tekerések. stb.
Kicsit fura, nem tudom elmagyarázni, de talán nem add minden ízt tovább. passz.
Segítséget szeretnék kérni szűk Dl tank kiválasztásában, linkelem a két kiszemelt példányt.
-Taifun GT5 RTA 25mm
-Vapefly Lindwurm RTA
(Fontos szempont a szűk Dl, 4-es, 5-ös AFC max)
Ha valaki esetleg tudná ezeket a Dvarw Dl-hez hasonlítani, volt már velük tapasztalata!
Megköszönöm a véleményének, tapasztalatának megosztását :wink:

Na jó, én már tényleg nem mondok semmit :rofl:
Nincs semmi baj azzal amit írtál csak már totál cikinek érezném ha ajánlanék szuper RDL tankot.
A többiek majd segíteni fognak biztosan…esetleg nézz körül az itt az oldalon, hátha megtetszik valamelyik.

4 kedvelés

Ha tudod a Dvarw Dl-hez hasonlítani és írnál mellé pár érvet.
Nagyon megköszönném. Azért is írtam milyen tankokkal volt már dolgom :wink:
…sz: Ohh várj… te árulsz valamit igaz?? valahol olvastam már XD
–sz: persze sokat segítene, ha nem lenne rejtett a profilod :frowning:

3 kedvelés

nekem nem volt dvarw-om…legalább 3 komoly okból. Levegőállítás, felső töltés, és a vattázása miatt (elég megosztóak a vélemények róla). Ja, és a felső légbeömlést preferálom…bár most az AIOmon alul van :wink:
Rejtett a profilom? :thinking:

Elnézést kívánok! Dvarw Dl Klónom van. ez a helyes kifejezés.

Szia,mit szívsz,milyen tekeréssel,vattázással,és milyen levegőbetéttel a dvarwon ?
Hátha vagyunk itt páran aki segíteni tud :grin:

2 kedvelés

RDA esetleg nem jöhet szóba? :sweat_smile:

Azok kihoznak minden ízt amit szeretnél. De egyébként volt Lindwurm RTA-m és jó volt, de mellette egy sima Voopoo PnP/Vapefly Gunther porlasztó nem tudott labdába rúgni ha ízekről volt szó. Én azért is váltottam nemrég RDA-kra mert ha erőteljes ízeket akarsz “költséghatékonyan” akkor ezekből lehet a legtöbbet kihozni. RDA-nál nem gond ha atom cukros egy lötyi és 5-10ml után már szét van kokszolva a vatta mert könnyen és olcsón kicserélhető. Ellenben egy porlasztó nem olcsó mulastság ha szereted a cukros ízeket.

4 kedvelés

Amúgy a DL Dvarw nem igazán RDL…ahogy tudom…max a véges számú afc-vel lehet játszadozni

2 kedvelés

Amint írtam sok variációt kipróbáltam.
NI80 26ga, SS316L 28ga (TC) és jelenleg NI80 40ga+3*28ga. (AFC 2 x 2.5 jelenleg)
BP vatta, nem szörcsög, nincs dry hit, csak nem minden lötyi adja azt az ízt amit kellene.
Lötyik: AlCarlo Dohány Alma, Ripe Vapes Apple Tobacco, Jungle Hit - Lemon Squeezer.
Hülyén hangzik, de olyan ami torzít az ízeken, viszont nem mindegyiken.
ezt fejtse meg valaki.

2 kedvelés

Milyen betét az rdl ? Vagyis ki melyikkel használja :smiling_face:

úgy értettem, hogy a légáramlás a tankban totál átlagos kialakítású. Szerintem az igazán jó RDL-hez kell egy kis “csavar” a légáramlás kialakításában

2 kedvelés

Ha jól tudom elvileg szűk dl-nek szánták,utána csináltak még plusz pénzért betéteket.(kivétel a v1 mert ott elég nagy betétek jártak hozzá )
De javítson ki valaki ha tévednék :smiling_face:

2 kedvelés

oppááá, ezt nem tudtam…de ettől még tartom a véleményem

2 kedvelés

2x2.5 betéttel használom.
Általában gyümölcsös liquidekkel,de van ismerős aki kettes pinnel dl,dohányossal.
Sőt,mákod van mert ma tekertem :joy:

7 kedvelés

Ez idáig stimmel és ami fura a dohány az remekül kivehető!
Viszont nem fogok vegyigyümit szívni az tuti. maradok 1 gyümölcs, jég vagy mentol variációnál.
Azért kipróbálnék valami másik tankot, ami hasonlít a Davrw Dl-hez vagy inkább jobb

3 kedvelés

Akkor csak biztatni tudlak hajrá :smiling_face:

Ezt most mire vegyem? nem fogok találni?
Valóban érdekel.

2 kedvelés

Engem meg az, hogy ha tényleg rejtett a profilom akkor miért…és hol állítható :thinking:

3 kedvelés

Vedd arra hogy keresni kell !
Én se álltam meg egy dl,se egy mtl kazánnál :smiling_face:(se rda)
Sajnos ki kell próbálni párat hogy azt tudd mondani hogy ez a jó !
Hihetsz bárkinek úgyis te fogod érezni !

5 kedvelés

Annyi hogy nincs zöld pöttyöd :grin:

2 kedvelés