Elolvadt pozitív oszlop

A leguutóbbi kép alapján akár ki is zárhatjuk. De az előtte feltett kép rávilágít a problémára. Bár ha igen őszinte akarok lenni a képen nem tökéletes a sík de én még közelinek látom a tekerést mind az Afc-hez mind a pozitív oszlophoz.
Még mindíg tartom, a tank ha eredeti akkor újitsd fel ha clon akkor kuka.
A modot én kukáznám mert ami ezt rá engedte a kazánodra jobb ha nem haználod. ( ez csak egy jó tanács)

3 kedvelés

Ma érkezik az új lötty. Kicseréltem a csavarokat ( tankot természetesen sem felújítani, sem beújítani nem tudok két nap alatt, úgyhogy a teszt marad ezzel, de új csavarokkal + a Skyline-nal)
A tekerést – amit kizárnék, nem a kép alapján, hanem az alapján, hogy 6-7 éve tekerek, a probléma pedig nem akkor kezdődött – tekintve: majd figyelek hogy a lábakba alulról húzzam bele a huzalt.
A modot sem dobom ki, mert ahogy fentebb tárgyaltuk, három modnál is, ill. váltott használatuk esetén is ez történt.
De most a teszt alatt az ezeréves, tuti bajt nem okozott, legéribb Joyetech eVic vtc minit fogom használni.
Szóval meglátjuk mi lesz.

5 kedvelés

Sok sikert!

2 kedvelés

A kísérlet elindult, Nikróm huzallal, 1,1 Ohm-on, új lötyivel szívom. Kíváncsi vagyok az eredményre.
(Közben egy kis infó, keresgettem az üzeneteim között: tavaly augusztusi kép volt az első, amin erre panaszkodtam. Akkor még nem volt meg az új Voopoo mod. Viszont a likvát már vagy 5 éve ugyanezt, ugyanilyen módon szívom. Két modot használtam közben, EHPro, és Evic Vtc mini, nem tartom sanszosnak, hogy mindkettő úgy lett volna zárlatos, hogy nem jelez vissza.
Én nem tudom. Jó, nagyon sokat szívom, esetleg még arra gondolok, hogy a hosszú (van, hogy belemerülök valamibe és 1, 1,5 órán keresztül szívom, egyszerre egy tanknyi cuccot) szívásokkor keletkezett ilyen hő. ??
De nem tudok rájönni, mert: se tank váltás, se likva váltás, se mod váltás nem akkor volt.)

1 kedvelés

Három nap után eredmény:


Ami itt én látok, a tekerés elég közel van a jobb oldali leszorító csavarhoz.
Amúgy tisztának látszik, de a te esetedhez 3 nap használat (szerintem) édeskevés… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

így van, @Zoli76 jól írja…hát, miért nincs középen az a coil!?

5 kedvelés

Én nem értek a dvarwokhoz :grin:de ugyanezt tudnám mondani,és lehet kevesebb is az íz így :smiling_face:

3 kedvelés

Teljesen igazatok van!!!..de ha minden alkalommal elolvadt volna nàlam az oszlop amikor hasonlóan nem középre került a tekerés :rofl::thinking: pilsner urqvell ugye…bocsànat folytassàtok…

2 kedvelés

Egyszer làttam egy rda -t ahol màgnesezhető csavart használt a gyàrtó…kutya dolgokat művelt …csak eszembe jutott :thinking:

1 kedvelés

Köszönöm. Biztos, hogy a csavar is ludas igen. Már folyamatban van egy fémüzletben a rendelés, de el voltak ájulva a csavar méretén meg azon, hogy hogyan összeolvadt. (Amúgy csak úgy hajlandók beszerezni, ha megveszem az egész dobozzal, 300 db-t :smiley: )

3 kedvelés

Az minimum 150 napi adag :grin::wink:

2 kedvelés

…ha a helyzet stagnàl​:thinking::hushed:

1 kedvelés

9a78237e028bf94cd4690fc81c4c4bc158ffe32e_2_752x1000

Örülök, hogy a liquid csere megoldotta a csavar megfolyását, elolvadását! Hidd el @Elek_Segits sem akart rosszat, csak próbált ötletelni és segíteni, egy lehetséges megoldást találni a problémádra, kérdésedre! :innocent:

A középre tekerés ugyanis nem csak biztonságos, de még esztétikus is…ha már hobbiról van szó.
:kissing::dash::dash::dash: Kellemes vépelést! :hugs:

6 kedvelés

Persze, tudo. És én is középre szoktam eddig tekerni.

3 kedvelés

Szia!
Rövid idő alatt szèt lehet szerelni darabjaira ezt a tankot.
Kérdeznèm,hogy a kèpen látható szigetelő műanyagok a Te dvarw-odban nincsenek megolvadva,vagy esetleg deformálódva?

1 kedvelés

Szia! Gyakran szétszedem (pucolás), s most meg az ellenőrzéseknél még gyakrabban. Elszíneződésen kívül semmi nem látható rajtuk!

2 kedvelés

Rendben,akkor ezt mint hiba lehetősèget, kizárhatjuk.

2 kedvelés

Lehet a csavarlazító (olvasztó) aroma cseréjével most már nincs is ügy :smiley:

3 kedvelés

Citrusos cucc gyanúm volt…az elején a storynak.

3 kedvelés