Zeus X RTA Build deck elszíneződés

Sziasztok!

Februárban vásároltam egy Zeus X RTA-t dual coil tankot újonnan, azóta boldogan használtam nagyjából két héttel ezelőttig.
A tünet rémes íz, nem égett szószerint, számomra semmihez nem hasonlítható íze van, pedig gyerkőcként tényleg mindent megkóstoltam és sajna most is hajlamos vagyok brahiból megnyalni minden tudjátokmit…:smiley:
A builddeck, ahova a két(vagy egy) tekercset méretezem és csavarozom be, el van színeződve.
Stainless steel színe van alapból, de az enyém foltokban barna-fekete átmenet, olyan mintha megégett volna, van ötlet hogyan távolítsam el?
Szódabikarbóna, alkohol és konyhai tisztítószeres áztatást próbáltam, nem vált be.
a fogkefém fejét is rendesen megtépáztam rajta, semmi…:frowning:
Volt már valakinek ilyen gondja? Netán ötlete megoldásra?
Amennyiben segít, heisenberg, meg mindenféle gyümis(nem szuperédes) liquidet használtam benne, a nikotint nem vetem meg, 3-9mg között szoktam tenni bele.

A válaszokat előre is köszi! :slight_smile:

Szia!
Mutasd miről van szó.(kérünk képet)


Nem annyira egyszerű szemléletes képet csinálni :joy:

Hát én ezt égett koksznak nézem ami a nem a legjobb anyag minőségű decken lerakodott alkoholos fürdő talán javít rajta de szerintem ezzel együtt kell élni addig amig tankot nem cserélsz.
@Vaperina_Kinga @Zolika @Tyutyika ???

drót kefét neki hátha le jön​:sweat_smile:

1 kedvelés

Olyan mintha​:thinking:vagy lazulás miatt vagy hozzáért a coil a deckhez pirítás közben ami átmelegítette valahogy úgy hogy nem tiltott le a készülék :flushed:ha tudsz ezzel együtt élni és nincs rosszabb íze akkor maradós​:smiling_face:

1 kedvelés

Gondoltam rá, utolsó próbálkozásnak szánom, előtte megpróbálom az egyik ismerősöm fognyüstölő piszkáló alkalmatosságát, olyan mint egy dróftkefe csak finomabb sokkal.

Nekem is koksznak tűnik. Én minden mosás alkalmával kicsit megdörzsölöm fogkefével. Makulátlan lesz. :slight_smile:

1 kedvelés

én sima fogkefével meg vízzel szoktam de nekem nem nézett még ki így a deck:blush:


Ez jó…

1 kedvelés

Szerintem rövid volt a lába a coilnak és azért kapott egy keveset a deck. De fogkefe fogkrém+ súroló folyadék vagy por .

Tekerés tisztító kefe? Jó kérdés leszedi-e ezt a koszt…
Holnap szerzek tisztább alkoholt, hátha sikerül valamit alkotni…
Jó lenne ha megmenekülne, nem nagyon van kedvem új tankot venni, a modomhoz meg prince tank járt(smok) és csak nagyon drágán láttam itthon abba betétet…:smiley:

Igen ez is lehet …Közel kerűl a huzal a deckhez vagy laza…

Ezesetben tekerési hiba, és erőszak a megoldás…:smiley:
Nagyon szépen köszi az ötleteket skacok, ha sikerül megoldani még jelentkezem!! :smiley:

Akkor tömítés ki belőle kis forró vízbe be trisó

De még az is lehet hogy belefutottál 1 Zeus klon-ba,annál az anyagminőség is más és az is okozhatja ezt.

Dörzsi. Nem tudom mi a rendes neve. Általában bordós,-barnás színű rücskös műanyag szélesebb szalagszerű,és nagy tekercsben is lehet kapni. Iparban használják leginkább, saválló csövek hegesztés utáni elszíneződésének tisztítására. Olyasmi amyag,mint ami a mosogatószivacs hátulján van,csak vastagabb és durvább kicsit. Meg nincsen szivacs a másik oldalán.
Ha pesti vagy,vagy szoktál Pesten járni,akkor bírok a kezedbe nyomni egy darabot,amivel életed végéig elleszel ilyen helyzetekben

Erre gondolsz ?
Scotch Csiszoló - Bordó Dörzsi
Van szürke kivitel az finomabb szemcsés
image

Miben jobb mint a jó öreg smirgli?
Mindjárt berakom szegényt talpasba és leköszörülöm.

Igen erre. Nem tudtam,mi a neve,mi csak dörzsinek hívjuk.