Elolvadt pozitív oszlop

Ha nem olyan vagy mint én,akkor voltál dokinál ez idő alatt (sacc 5 év )
Ha nem talált hibát benned akkor minden klasz :man_shrugging::grin:

1 kedvelés

Egy olcsóbb ugy. tankom (valami Berserkerszerű szörny) viselkedett hasonlóan, nem zavart, 4-8 ml-enként elmostam. Nem éreztem mellékízt sem. Ha ez segít.

“Vashiánya nincs, fiatalember” :grin:

1 kedvelés


csavar

2 kedvelés

Ez a kettő a dvarw műve
Ez pedig a skyline két hónap után.

2 kedvelés

Kevésbé lett jó kép, a pozitív oszlop csöve az érdekes

1 kedvelés

Nem marogatja ezt egy kicsit mégis a liquid? :thinking:De amúgy enbyi évesen, a megsértett qwa vékony bevonat simán viselkedhet így.
Ha lesz 5 éves valamelyik Expromizer tankom, lehet hogy elkezdi az is. Függ a wattoktól is nyilván, illetve a melegedéstől.

1 kedvelés

Hát nem tudom lehet. S akkor kémiai reakció, megmarja, leoldja.
De akkor is: elszívom és megbetegít, nem?

1 kedvelés

Szerintem ennyi év alatt ilyen koncentrációban nem. Amúgy sem hiszem, hogy beszívod. Ott marad az a trutymó ahol keletkezik.
De ha neked megnyugtató, vegyél egy új és nívósabb tankot, és elválik.

1 kedvelés

A tekerést ne ültesd közvetlenül a levegőző nyílásokra. Hagyjál 1,5-2 mm rést. Szerintem a levegőző és a pozitív oszlop között néha zárlat alakul ki.

3 kedvelés

Ezt is pedzegettem fentebb, részleges zárlat. De azt észrevenni, jön a th meg a keser…

1 kedvelés

Szerintem te azt szeretnéd hallani tőlünk hogy beteg leszel tőle.
Hidd el nem mi fogjuk kimondani ezt hanem az évek meg a rutin.

3 kedvelés

Konklúzió: kiszolgált, venni kell újat. Folyamatosan használva egy 3-4-5 éves tank szerintem bőven ellátta a melót.

(Ilyen picikét meg nem karosszériáznak) :wink::grin:

2 kedvelés

A legelső esetben egy egy éves, gyári, jó drága, FL dvarw-nál jelentkezett a probléma

1 kedvelés

Akkor marad a többi tipp, leves ph-ja, tisztítás módja, zárlat, folyamatos túlhevítés, anyaghiba, etc. felhasználási módok. Én minden ötletemet leírtam kb.
Az eü hatásról végső soron neked kell dönteni. :+1:

2 kedvelés

Köszönöm szépen a válaszokat. Kísérletezek szerintem levesváltással, új tankkal, a tekerés távolabbvitelével, és majd beszámolok az eredményekről!

3 kedvelés

Oké, a téma érdekes. Hajrá:wink::+1:

2 kedvelés

Azért érdekelne mégis hány watt-on haszálod :thinking: mert a skyline-t pl nem 50+ Wattokra tervezték, ahhoz kicsi a harangtér, ergo túlforrósodik/nem hűl eléggé vissza…ahogy érzed is

4 kedvelés

Hát ez nagyon érdekes, én is használok Dvarw tankokat, de ilyet még nem tapasztaltam. (Ráadásul klón tankok)
Elsőre azt mondtam volna, olyan vagy mint az Alien, földön nem él ilyen. (Kimondva viccesebb mint leírva)
De természetesen az a drip tip-en jelentkezett volna.
Elnézést a nem éppen építő jellegű hozzászolásért
Ui:remélem lesz megoldás.

2 kedvelés

Lásd az enyémeket amik eltörtek a menetes résznél, a hőhatás miatt. :saluting_face:

1 kedvelés