Elolvadt csavar

Hegesztő vagyok, ezt vitatnám. :wink:

4 kedvelés

10+éve vapelek nem ez miatt halok meg szerintem.Szívjad nyugodtan.

4 kedvelés

Melyiket vitatod, bocsánat, eltévedtem a hozzászólások között

2 kedvelés

Egy levegőutánpótló nélküli slukk :joy:az azért oda…asz :joy:

2 kedvelés

Hegesztő=fémgőz :man_shrugging:

2 kedvelés

Kábel gyárban dolgozom réz , alumínium, PVC , polyethilén , korom szinezők gőzök és porok közt dolgozom . Szeretek humorizalni , szarkasztikus és irónikus lenni .

4 kedvelés

Azoknak szép a mosolyuk főleg az AVI hegesztőké.

4 kedvelés

Viatom hogy a fémgőznél jobb az analóg. Amióta nem analóg van, jobban vagyok. Ha nem hegesztek elvonási tüneteim vannak. … basszus… sérülhetet az agyam. … :grimacing:

5 kedvelés

Szerintem többet árt az általad károsnak vélt dolognál az, hogy túlagyalod a kérdést és olyan miatt stresszelsz feleslegesen amire fikarcnyi példa sem volt eddig. A stressz viszont öl…és erre bőven van példa. Csak nehogy most ezen kezdj stresszelni :imp:

10 kedvelés

igen a coilból is lélegzünk be nehézfémeket.

3 kedvelés

Viszont egész életünkben nem fogunk annyit, mint az akkugyár pénteki, délutános műszakos levegőjéből egy mély szippantás :roll_eyes:

7 kedvelés

Vapeben található nehéz fémek nikkel , króm , cink .
De azért azokból kell rendesen egy mérgezéshez .

Tünetei: hányás, hasmenés, hasi fájdalom, álmosság, eszméletvesztés, görcsroham, gyomorvérzés. Súlyosabb esetekben gyors légzés, gyors szívverés jelentkezhet, de előfordulhat vérzés, alacsony vérnyomás, sárgaság, májelégtelenség, szív- és hasnyálmirigy-elégtelenség, ízületi károsodás is.

6 kedvelés

Ezekből néhány jelentkezhet akkor is, ha elfogy a liquid, bezárt a webshop, vagy nem jó a kuponkód :roll_eyes:

7 kedvelés

Rossz vattázás .

Angry Ufc GIF

7 kedvelés

Azèrt ennyire nem drasztikus a helyzet egy rosszul sikerült vattázás esetèn​:joy::joy::joy:

4 kedvelés

Dehogy nem 20-30 percet pöfékelsz rajta majd zsebre rakod . Újra elő veszed csupa leves minden . :sweat_smile:

6 kedvelés

M-type nem megy le a főcsatornán :joy:

surprise shock GIF by foxhorror

7 kedvelés

Munkatársam (avis, krómtól ha jol emlékszem) átment hello kittybe és rózsaszint pisilt. De szerintem csak a két pici lánya elött akart menőzni. :rofl:

3 kedvelés

Hát nem egészséges a hegesztő szakma főleg ha b@sznak a munkáltatók az előírásokra .

3 kedvelés

Ez így van… de az sem segít, hogy itt a melósok is át vették ezt a szokást a vezetőktől. De legalább csinálnák ésszel… Sokan nem használnak munka közbe pajzsot, és csodálkoznak, hogy szar a szemük… én egyre kevesebbet használok hegesztőt ugyhogy jó a szemem. :rofl:

4 kedvelés