Kanthal, és ami mögötte van

Te mint vas ipari szakember lenne egy kérdésem de lehet,hogy csak egy rossz megfigyelés.Van olyan tankom amibe hamarabb színezödik be a leves ez lehet a tank anyag minőségének is betudható reakció nem csak a huzal?

1 kedvelés

Ha rendes SS a tank akkor nem okozhat elszíneződést ebben biztos vagyok !

2 kedvelés

Köszi!Akkor a huzal minőség szar…volt.

1 kedvelés

Nekem a régi sima kanthal huzallal volt ilyen , de amióta az A1 est használom azóta megszűnt !

4 kedvelés

Na ez az ínfó jól jött köszi szépen kanthal fan vagyok akkor ez volt a gond …Köszi!:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szinte én is csak az A1 et használom , néha van hogy rápróbálok másra is de mindig vissza térek a kanthalhoz.

3 kedvelés

Igy vagyok én is van minden de a kanthal a nyerő:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Én abból is a 0.25 öst használom elég gyors és visszahűlni is gyorsan vissza hűl.

5 kedvelés

Igen az a legjobb néha a 0.3ig elmerészkedek​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Valamiért rátértem én is a ka1re pedig nem szerettem mert nem volt íze,vagy csak rá éreztem most talán hogy és mint kell tekerni :smiling_face:

5 kedvelés

Legjobb…szerintem…

4 kedvelés

A régi kanthal huzal fém színű mint egy sima drót az A1 meg mintha krómozva lenne de nincs rajta króm csak fényes !

6 kedvelés

Már csak fényesem van nem is értem hová tünt az a több tekercs​:rofl:

5 kedvelés

Kicsit eltértünk a témától Kinga átraknád egy új topikba ?

4 kedvelés

Természetesen, épp ez járt a fejemben. :blush: 1 percet kérnék csupán.

6 kedvelés

Köszönöm ! :hugs:

És az lehetséges,hogy a huzal valamilyen reakcióba lép a lefogató csavarral?Két fém ha érintkezik nem lehet semmi reakció nincs olyan,hogy nem bírják egymást?

4 kedvelés

Érdekes felvetés, a dvarw tankoknak az imbusz csavarjai mintha nem ss anyagból lennének, de ott inkább a lekvid léphet reakcióba a csavarral mint a huzallal. És az már színezhet.

3 kedvelés

Igen én is ott tapasztaltam némelyik levesem nem szívható a Dvarwba mert hamar elszineződik a leves de ha ni80-at teszekbele 1tankal késöbb…lehet csavart kéne cserélni?

3 kedvelés

Hát meg kellene próbálni mindenképp , nekem is van 3 dvarwom de idáig nemigen tapasztaltam ezt a jelenséget csak a régi kanthal huzallal, igaz most szereztem be én is ni80 as huzalt de nem lett a kedvencem , nem használtam sokáig. Viszont a csavarok megérnének egy próbát.

1 kedvelés