Segítség profile x

Sziasztok, ma jött meg a profile x rta, és aza gond vele, hogy csak mest tudok beletenni, mert a coil leszorito egyik csavara bevan ragadva és teljesen elkopott. Valakinek valami tipp, hogy hogy tudnám kiszedni?

Nem ismerem a decket, meg mennyire hozzáférhető a csavar, de pl fogsz egy gumikesztyűt, és úgy nyomod bele a csavarfejbe a csavarhúzót, hogy a gumi a csavarhúzó és a fej közé van szorítva. Vagy megpróbálsz egy nagyobb méretű laposfejű csavarhúzóval annyi menet vágni extra, hogy tudj erőt kifejteni a csavarra. Vagy a hardcore senkinek sem javaslom, bár én már csináltam megoldás, hogy egy állítható sebességű elektromos fúróval finoman kifelé fúrsz hátha megkapja a csavart és picit kihajtja, de ha leugrik tud kárt tenni másban, szóval finoman.

3 kedvelés

Sehogy se jön ki csak mégjobban elkopot

Nem mondtam, hogy egyszerű, ezzel birkozni kell, egy picit nagyobb laposfejűvel kell akkor menetet “vágnod” a fejbe. Szívás én vagy fél napot elbuziztam egy elnyírt csavarral, mire egyszer elkapta és kijött. Ez ilyen…

Még van a pillanatragasztós módszer, de az nekem nem vált be, meg minden ragasztós lesz tőle.

Esetleg még egy kalapáccsal picit kocogtatod a csavarhúzó végét, hogy a lapos fej bevágja magát a csavar fejébe annyira, hogy meg tud indítani, attól függ a nyerési esély, hogy mennyire kemény a csavar.

6 kedvelés

Szia!
Először is,azt a rèszt,amibe a mesh lapot rögzíted leszerelnèm róla,hogy könnyebben hozzá tudj fèrni a csavarhoz.
Utánna,vagy szemből,vagy oldalról,megpróbálnám,egy csőrös fogóval kicsavarni,vagy megindítani a csavart.

4 kedvelés

Köszi a segítséget ki is trobalom hátha mert a mesh nekem nem jött be

Ha esetleg boltból rendelted jelezd a problémát.

3 kedvelés

Létezik ilyen csavar kiszedőnek hívott cucc.
Balos éle van, vagyis ahogy tekernéd ki a csavart, úgy kapaszkodik bele az éle.
image

A barbárabb megoldás, hogy lefúrod a csavar fejét, akkor a csavar fej alja már nem lesz szorításban, és egy kis tűvel ki tudod tekerni a menetes részt. Picivel nagyobb fúró kell hozzá, mint a csavar feje. Ennek annyi a veszélye, hogy megfúrhatod a deck menetes részét is.

4 kedvelés

Feladom megmarad mesh tanknak 11 órától szenvedek vele csak a decket baszom szét

És ha fogsz egy lapos befőttes gumit, ráteszed a csavar fejére, és úgy bele a csavarhúzót, hátha úgy nem ugrik ki?

Azt is trobáltam, furot is de nem jön

Szia,nagyon sajnálom hogy így jártál.
Sajnos ez felhasználói hiba lesz,mert elnyaltad a csavart benne.
Nem védem őket de ez nem garancia szerintem .

3 kedvelés

Szia. Jo lesz mesh tanknak de valamiért nem jön be a mesh

Nem lehet ráfogni egy vacakabb oldalcsípő hegyével?
B módszer: ha maradt még egy kis vájat, egy halálpici csepp pillanatragasztó aztán csavarhúzó rányom, vár, majd utána próbál kitekerni.
C módszer: 0.8-as nyákfúróval süllyeszt, majd a kapott lyukacskába miniatűr csillag-csavarhúzó belenyom, és kicsavar.

C: Dremelel belevág és csavarhúzóval kihajt…

4 kedvelés

F:

Run Away Nuclear Bomb GIF by Identity

FF:

1 kedvelés

Egy erősebb kés hegyével is megpróbálhatod ami azért jó mert az élle miatt jobban kapaszkodik és az óra irányával ellentétes irányba kis mozdulatokkal tekerd de az is segíthet ha öngyújtóval előbb felmelegíted így könnyebben megenged a csavar​:fire::hocho::clock1230::back::wink: ha rám hallgatsz sikerülhet​:wink:

2 kedvelés

Én szerintem vagy háromszor elmondtam egy akkor ott b…sza m.g a k…a a…ját-ot, majd otthagytam a fraoncba, aztán csak szétjött, szóval kitartás.

2 kedvelés