Elméleti kezdőszett összeállítás

Én szerettem, hogy szinteket lépkedtem. :slightly_smiling_face: Ego, Evod, Istick Mini, Istick 20w, Kangertech, Wismec, Joyetech, aztán a már kicsit komolyabb Tesla, Sigelei, Hcigar… S.t.b… Üvegszálas porik naponta mentek tönkre. :sweat_smile: Sok cuccom volt. Bár azért nem olyan túl sok. :thinking:

Ha még lenne rá lehetőség, én ugyanúgy szívesen végigmásznám az összes lépcsőfokot. Szerintem nekem megérte. :slightly_smiling_face: Bár az nem állna meg 200ezerben, de minden alap kütyüt megvennék az elejétől fogva amik voltak. Még a legelső talalkozasom az e-cigivel. 2009-2010 környékén, a Jozsóról vettem normál cigi formályú vatelines ízét… Vaníliás, csokis, cseresznyés meg sima cigi ízű patronokkal. De asszem volt mentolos is benne, na mindegy, ez elég ködös emlék már úgyis. :slightly_smiling_face:

Én élveztem minden pillanatát. A rosszakat is. :slightly_smiling_face:

A lányom keresztapja anno a franciáktól hozott előre feltöltött cigiket. 1.2ml volt benne asszem, de lehet, hogy 2ml, az addig tartott amíg az akku le nem merült. Egy egyszer használatos valami volt. Azokkal is szerettem szórakozni. Szétszedtük, megnézegettük, megbikáztuk egy szétbarmolt töltővéggel amiből csak a két rézdrót állt ki, hogy újratölthető e vajon. :sweat_smile:

Szép pillanatok voltak ezek is. :slightly_smiling_face:

Na de, én nem valtoztatnék semmit szerintem. De nem csak emiatt tartom fontosnak a lépcsőzetességet. Hanem azért, mert nekem sem mutatták meg anno, hogy kell úszni, csak belöktek a vízbe. Volt lenn egy csavar, fel kellett (volna) hozni. Ilyen az, amikor nem lépcsőzetes a fejlődés, csupán azonnal gyorsan érjünk célt. Pedig milyen jó lett volna, ha megtanulok úszni. :smiling_face: Néha még mindig félek tavak közelében. :flushed:

5 kedvelés

Ugyanezen mentem át 11 éve, csak én megálltam z EGO kis szetteknél/Clearomizer ce4 :grin:
Meg aztán még lett egy első generációs Lavatube, az már a modok modja volt, Qzi Genesissel. Sajnálom, hogy akkor nem győzött meg a dolog
De mégis jó volt, bár kínlódós.
Ha akkor lett volna akár egy Dwarvom :roll_eyes:

Azért én is párat kihagytam a fent írtak közül. :grin: Az iTaste SVD-t megtaláltam, mikor kerestem a Kayfun szigetelőt. Pedig úgy tudtam eladtam. De már emlékszem, ez a 2.0, és gyári hibás volt. :slightly_smiling_face:


3 kedvelés

Van egy csőmodom nekem is a régiből. Csak bem steretem a csőmodot már, mint firma. Egy szuper állapotban lévő SMOK BEC PRO.
Még az is lehet, hogy meghirdetem, most csak hentereg.
De nem mai csirke :slightly_smiling_face:

Kb. mindent kibír, van benne anyag. Meg Bluetooth :grin:ami nem tudom, mire jó.

MTL tankokat kellett volna ismerni anno, meg pár jó dohányos levest. De még nemigen voltak.

Mostanában könnyebb egy “kezdőnek”.

Mikor próbáltam munkába vinni ecigi-szettet, 4 mumusom volt folyton.
Folyás, kondenz, szétesés, ízek.

4 kedvelés

Igen-igen. Dereng valami. :sweat_smile:

Ennél utáltam meg végérvényesen a csőmodokat. :slightly_smiling_face: Bár az iTaste jobban teljesített, de azzal is voltak gondok. A mai kezdőknek könnyebb a dolguk úgy hiszem. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Mikor nekem volt Bec Pro-m, már akkor nem volt meg a program hozzá. Igazából csak megkönnyítette volna a beállítgatást. 1 gomb van rajta. 1!!! :joy: Ehhez érteni kell, na… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ja, marha nehéz belőni, érzék kell :grin::rofl:de ha be van lőve, megy.

A láva anno meg azzal ment nagyot, hogy OLED (1 cm-es) és tudta az ÓRÁT mutatni. Csak nem pontosan :grin:csak akkucseréig :grin:

Szép emlékek… Hja, egy vagyonok voltak ezek. Még egy CE4 kuklux alakú “clearomizer” is. Lehetett szétszedni és rendbetenni beüzemelés előtt mindet.

A régi jó dógok :grin:mindegy, ma könnyebb.:+1:

Ma egy 18650 mod, rgy Dwarv vagy egy Kf Prime, Lite, esetleg egy Expromizer. És kész us a kezdőszett.

2009-ben 15 ezerbe került a vicces 1100 mAh fekete EGO szett. Bár, ha az istenek is úgy akarták, az már működhetett is. 0.8 ml leves, pár watt, közel sem ekkora gőzpamacsok. Szörcsögés. Liquid a szájban. 3 nap/ce4. Széteső EGO test. Liquid a zsebben. Kopó műgumírozás. Liquid az EGO csatiban. 510 átalakító. Ez fosch, másikat. Liquid a táskában. 10 ml utántöltőt eltettem? Az is folyik. Venni kell cartomizert is, ha a ce4 bexarna. Ég a cartomizer. Liquid a kocsiülésen. Mármeg villog ez a fosch… Lemerült? Ja nem, csak zárlatos a cartomizer. Basszus, megsült, benyomódott a gomb a zsebemben. Kell pót akkutest. Nem tölt. Piszkáld ki tűvel. Benyomta megint. Kisüti a szemem a kék led … A fehér is. :grin:Ez volt 2009-2011.

2 kedvelés

Egyébként jót tett a fejlődés ennek az iparágnak. :slightly_smiling_face: Sok rossz, hibás cucc már a feledésben van. Ettől függetlenül azok is jó mókának tűntek akkor. :slightly_smiling_face: 20ezer körüli Wismec Exo Sceleton-t vettem egyszer, nagyon csúnya volt élőben. Hát nem felgyulladt fél év után. :joy:

6 kedvelés