Eliquidvg.eu

Kedves Várásónk!

A gazdasági és a törvényi háttér nehézségei miatt egyre nehezebb kiszolgálni megfelelően és korrekten Téged, ezért idén tavasszal megszüntetjük tevékenységünket, a korábban megszokott eliquidvg.eu webshop be fog zárni.
Ezért kérjük 2022.03.01-ig vásárold meg, amit még szeretnél tőlünk.

Az utóbbi hónapokban utánajártunk, melyek azok a termékek, amiket törvényesen lehet biztosítani számodra.
Folyamatban van a tárgyalás egy partnerünkkel, nyílik majd egy új webáruház Magyarországon, ott tudsz majd sokféle aromát, nikotinmentes alapokat és tömény nikotint, továbbá kellékeket vásárolni (elérhetőségét küldjük majd).

Még a bezárás előtt elérhetővé teszünk számodra egy segédletet, mely közérthető módon magyarázza el az otthon keverés rejtélyeit, egy kalkulátorral megtámogatva.

Továbbá a tavasz során még biztosan kereshetsz minket a megvásárolt termékekkel kapcsolatos kérdésekkel.

Üdvözlettel:
ELIQUIDVG csapata
Lehúzzák a rolót!
Laca féle aromák nem lesznek többet…

6 kedvelés

Ez nagy baj… mert asszonykám csak a dark vapert hajlandó elszívni semmi mást. Tud valaki segíteni hogy van hasonló vagy pont olyan ízű cucc ebben a galaxisban?

5 kedvelés

Ez a dark vaper egy kitalalt nev ,vagy egy konkret diy marka ?Az lpv-n van par 10 es 30 ml-es koncentratumuk.

5 kedvelés

Sajnos nem tudom hogy konkrét márka vagy sem, de úgy látom regisztrálnom kell a lpv-re.Egy próbát megér. Köszönöm szépen az infót.

5 kedvelés

Ott van a kiskapu ami nyilni fog csak ki kell várni kicsit… :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Úgy legyen. Elmormolok egy imát a gőzök istenét is megemlítve. Hátha…

6 kedvelés

Hát most rákóstoltam…nagyon halványan édeskés, de van egy kis fűszerpaprikás mellékíze. Érdekes, hogy a kifújt gőz emlékeztet a vattacukor illatára… Az biztos hogy nem az én világom. Én desszertben utazom leginkább.

2 kedvelés

Nekem akarok rém híreket kelteni de a liqidcity vel mi van most ?

KARBANTARTÁS

Az oldal betegség miatt bizonytalan ideig zárva tart.
A sikeresen leadott rendelések feladásra kerülnek.

Kérjük szíves megértéseteket!

1 kedvelés

Elvileg 1srác van csak aki összerakja a rendeléseket,a többiek betegek ezért késhetnek a csomagok.
Ezúton is jobbulást a srácoknak :smiling_face:

3 kedvelés

Felírták a face csoportba,hogy betegek.Egy kolléga van talpon ő meg nem győzi 1edül.Nemsokára egy kolléga “kiszabadul” és akkor újra működni fognak.

5 kedvelés

Sajnos még nem küldtek ki körlevelet “utódcég” ügyében. Már lemaradtam a kedvenc aromám betárazásáról. (Royal - gondolom Laca recept).
Tud már valaki valamit?
Ott lehet a rakat eladatlan aroma.
Én dobtam nekik egy mailt, hogy legalább aromát neme-lehetne-e-még.

Még nincs tavasz​:wink:

1 kedvelés

https://aromamester.hu/ megvagyunk :wink:

8 kedvelés

Tuti ők? :roll_eyes::+1::grin:

1 kedvelés

Emilben írtak ,ezek szerint csak ők :wink:

1 kedvelés

Ok, remek. Én is feliratkoztam, de én nem kaptam meg. :neutral_face:De szuper.
Úgy látom, még “épül” a site.

3 kedvelés

Én se kaptam semmit. Úgy látszik, nem vásároltam náluk eleget. :thinking:

1 kedvelés

Spam ? Ott nézd meg ott volt délelőtt igaz az én gépemen :blush:

5 kedvelés

a régi fiókom szerintem nem maradt meg újból kell regizni ide azt hiszem​:wink::blush:

1 kedvelés

Gondolom mert új webshop :blush:ezen ne múljon :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés