Desszert dohány aroma

Sziasztok az eliqvid vg ről tudnátok nekem ajánlani valami jó desszert dohány aromát mert rendelni akarok alapot is gondoltam hátha tudtok valami jó aromát arról az oldalról​:blush::wink:köszi előre is.

3 kedvelés

Csatlakozom, én is egyre jobban hajlok erre az íz világra. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hello muszáj hogy eliqvid vg legyen ? liquid city

CLASSIC RY4
kostoltam egy havertol kaptam vagy 30 ml mert mondta hogy jó és tényleg az volt: Beszívva egy kellemes dohány íz volt. Utána meg jött a vanília. Bár én dl eztem mtl biztos más lett volna . Egy próbát talán megér nektek .

2 kedvelés

jobb lenne az eliqvid vg ugye mert onnan tervezek rendelni gondoltam hátha rendelt már onnan valaki desszert dohány aromat amit tud is ajánlani nekem​:blush::wink:ha nem akkor 2 oldalról kellesz rendeljek lehet​:sweat_smile:

2 kedvelés

Tuti hogy ott is van ry4 csak hát kitudja inkább nem írom be :slight_smile: … sejted szerintem no címke … barna üveg és kitudja… a ry4 vagy rosszat hallottam vagy csak jót egy ismert aroma…

3 kedvelés

igaz,néztem van ott de ki tudja milyen lehet, lehet rá próbálok de csak 5 ml tervezek kb 45 ml alapba tolni majd​:wink::sweat_smile:

1 kedvelés

El ne felejtsd a 10% kedvezményt​:wink:

1 kedvelés

nem felejtem majd este akarok rendelni onnan​:blush::joy:

3 kedvelés

mivel nem nagyon van aki veszi itt az aromakat igaz én sem innen veszem de na 5ml be nem fogok bele halni csak kóstolás céljával ugye így nekem kell kipróbálni az oldalon az ry4 et​:sweat_smile::grin:

1 kedvelés

Te vagy a teszt alany :slight_smile:

1 kedvelés

Én általában mindent onnan veszek, ami van nekik, mert 7000 Ft felett ingyen szállítanak. Az alaplé, és a nikotinos alap úgyis ott a legolcsóbb. Az aromák meg igaz, hogy újracsomagoltak, de csak a Solub Rotterdamból volt nekem az eredeti címkés. (Az egyik nagy kedvenc.) RY4 -el szoktam felesbe keverni. Nem vettem észre köztük különbséget, nekem elég nagy macera lenne minden rendeléskor az aromák miatt külön üzletet felkeresni, ráadásul még fizessem is a 2000 Ft fuvart.


A Solub amúgy nem rossz, erősen valami vanília likőr, vagy mi a szösz? De a dohányt mellette nem nagyon érezni. Azért kell bele mindig RY4, vagy Symphonia. De még a többi dohány ízű kínálatot is szeretném végigkóstolni. Csak a legtöbbjének még illata sincs, nemhogy íze. Az RY, és a Symphonia legalább egy kicsit büdös.

4 kedvelés

Én nem egy liquidet csináltattam velük,de egyik sem jött be.Sem dohányos sem gyümis.

Üdv!
Rendeltünk párszor Desert Blend nevű aromát onnan,meg Ry4-et(de akkor még feltüntették melyik az Inawera mostanában már nem),Solubokat én személy szerint nem szeretem,ahol fel van tüntetve dohányosoknál,hogy 2-3% a keverési arány azokat meg szoktam merni venni a többit nem,most a héten jött pont onnan For Pipe,Desert Sand,Gold Ducat,Figs aroma eggyiket sem próbáltam még előzőleg és kíváncsiságból is meg hasonló okokból is,hogy egy helyről rendeljek ráadásképpen ingyen postával gondoltam bepróbállom,max ha nem jön be akkor soha többet azt ennyi​:slightly_smiling_face:betartottam a 3%os gyártoi ajánlást velük azt majd csak alakul valami​:joy:

1 kedvelés

Ezek helyett jobban járnál ízre és anyagilag is a Journey aromákkal.1%-ba lehet őket keverni 50/50alapba–2600ft ez elég 1liter alaphoz.A Solub 1000ft 100ml alap.És nincs átcsomagolva nem került bele semmi nem oda való.

8 kedvelés

Annyira agyalgatok én is @Janos_Groszeibl a Journey aromákon,csak nem tudom egyszerűen kiagyalni melyik is legyen,mondjuk ami hasonlítana az M-typera(neki már régóta képtelen vagyok elengedni a kezét​:slightly_smiling_face:),szval melyik lehet a nagyon füstös,diós jegyekkel esetleg mogyorós,de semmiképpen sem édeskés?Valami igazi dohányos jelegű lenne a célirány,de nem zavarnak általában sem a diós sem a mogyorós fennhangok.

3 kedvelés

WhiteM szerintem,

3 kedvelés

Szia János! Közvetlenül a gyártótól leírtad már, hogyan is működik a rendelés? Ugyanis a Vape42 - őn csak RY4 van, az eliquidcity -n minden van azon kívül, s az áraik is mások. Azt sem értem, a Vape42 2200 Ft-os ára mellett a gyártó 7 eurós ára tűnik soknak, mert ha beszorzod 420 (Euró-Ft árfolyam) az már 3000 Ft. Szóval hogy is van ez?

Úgy van ez ,hogy azóta romlott a forint

3 kedvelés

S a horvátoknál előre utalod, és írsz nekik e-mailt, vagy egyszerűen kosárba teszed. Regisztrálni náluk hogy kell?

2 kedvelés

Én regisztráltam,kosár,fízetés,ennyi.Ugyan olyan mint a többi bolt…