Eliquidvg.eu

Én 2 órával ezelőtt kaptam meg, és tényleg a spamben landolt.

4 kedvelés

Nem kaptam meg, mert csak 48 ezret hagytam náluk. De mindegy, a lényeget tudjuk.
Picit drágult, nagy kiszerelések (még) nincsenek.
De még készül a webshop is.
Javaslom, írjatok ti is leveleket nekik, hogy kérünk literes alaplevet, stb.

Update: nagy kiszerelésű alaplevet nem akar, mert húha. :neutral_face:szomorú.
(Engem zavar öregségemre, hogy ennyi helyről kell összevadászni mindent? Már ez a része nem szórakoztat. Ráadásul nem mindenki csomagpontos. A futárokkal meg tele a tégelyem mostanában.)

Én örülök, hogy egyáltalán van. Az árak sem rosszak. A VG - PG -t 2 decinként, a nikotinost meg 30 ml - enként össze kell pakolgatni. Szerintem lehet kérni akárhány palackkal a kisebb kiszerelésből is. Azt ugyan nem értem, hogy az alapleveket is miért akarják meg-jövedéki-adóztatni? Akkor lesz cukrászati vagy borászati glicerin, amire nem raknak akkora adóterhet. Aromából meg először mindenképpen a Journey, mert felhívtátok rá a figyelmemet, utána meg majd meglátjuk mi lesz.

3 kedvelés

Ha kiszámolod,1%-os keverési aránnyal a Journey…annyi pénzért elég jó ugye ? És máris több marad alaplére​:wink:

5 kedvelés

Abban az 1 % -ban azért még kételkedem. De azért 2,5 % -al is még gazdaságosnak tűnik. Csak jó ízűek legyenek. Az eliquidvg.eu -tól rendelt szivar ízűek is 10 % alatt keverve minden ízűek voltak, csak épp dohány nem. fölé kellett mennem a 10 % -nak, hogy érezzek rajtuk valami szivart. Igaz, valódi szivarra csak még a kádári kommunista rezsim alatt tellett utoljára. Most már bármilyen löttyre ráfoghatják nekem, hogy ez szivaros íz, annyira régiek az emlékeim a szivarokról.

2 kedvelés

Egy hetes már kb de hidd el jó 1%ban már most :blush:puding próbája az evés :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/tabakove-prichute-euliquid/prichut-euliquid-cuba-kubansky-doutnik-10ml/ nekem ez az az olcsóbbikból ,lehet nem havanna,vagy kubai mert az 10k alatt nemigen van 1 szál,bár én nem ismerem a szivarokat :blush:

2 kedvelés