Jelenlegi szabályozás

Sziasztok!

Előre is bocsi, ha kicsit már megrágott témáról kérdezek, nyugodtan irányítsatok át máshova ha úgy van.

Úgy alakult a készletem, hogy amióta bejött ez az “új szabályozás” amiben lassan mindent is tilos rendelni, nem kellett még liquidet rendelnem, kisebb vásárlásokat Pestre költözésem után megoldottam egy személyes vape42+dohánybolt kombóval, ami amúgy tök jó, de valljuk be nem olcsó a dohányboltban a nikotin :smiley:
Olvasgattam itt, van több poszt, de ott gyakorlatilag azt találtam, hogy van aki megkérdőjelezi a dolgokat (esetleg tart a következményektől hozzám hasonlóan?) van aki meg továbbra is nyugodt szívvel rendel.
Szóval a vége a dolognak az lenne, hogy ha én rendelek liquidhallról/liquidcityről (ezeket részesítettem eddig előnyben, ajánlásokat is szívesen olvasnék) akkor mennyi az esélye annak, hogy megérkezik hozzám mindenféle plusz költség nélkül? Egyáltalán van esély a plusz költségekre, vagy annyira nem rossz a helyzet?
Köszi előre is :slight_smile:

Én nem hallottam róla hogy liquidhall-ról hogy onnan bármit megfogtak volna…de lehet a liquidhall-t kéne megkérdezni erről :slight_smile:

Én ma kaptam sms-t a futárcégtől hogy ma délelőtt
hozzák a csomagom.
Az e-liquid onlineshopból rendeltem pár guriga huzalt.
A csomag még nem érkezett meg.
Talán majd holnap??? :sweat_smile:

3 kedvelés

Amit leírok az szigorúan a saját véleményem.
Én nem szeretnék senkit erről vagy az ellenkezőjéről sem meggyőzni.

Volt egy hír, szigorítás ami a boltokat érintette mint láttuk sajnos zár(nak) is be.
Aki az ő értelmezésüket követi és “nem bátor” az hazai bolt + dohány bolt.
Oké és meddig, ha bezár az utolsó hazai bolt, és mondjuk már a “Nemzetiben” sem lehet beszerezni
akkor mi lesz? Vissza az analógra?

Saját részről a liquidhall/liquidcity is túl van árazva de ez már inkább magán ügy.

Magam részről simán rendeltem(tünk) aromákat olaszból 200 euróért, a szokásos módon megjött,
és itt a múlt heti amikor láttam olyat aki halott róla hogy valakinek a szomszédja 1liter 100mg/ml Nicet
vett kézhez!

Hogy mi változott?
Semmi :slight_smile:

Valaki halott róla hogy egy mezei vapernek a pakkját lefoglalták?

Konklúzió :
ha valaki “nyuszi” rendeljen csak itthonról, és úgy tényleg nem olcsó az ecigi,
ha valaki meg nem, tőlem azt csinál amit csak akar :slight_smile:

Egyre többet jön fel ez a téma , saját részről többet nem szólnék hozzá csak ha változás történt :slight_smile:

Tisztelettel

14 kedvelés

Szia.
Itt az oldalon kiveséztünk már pár shopot ahonnan,ha írhatom mindannyian rendelünk,rendeltünk és minden megérkezett mindíg semmi probléma nélkül.
Nem linkelek,nem írok neveket a boltokról mert szinte mindent el tudsz olvasni ha rákeresel aromára is és a “mumusra” vagy a kiskapura a nagykapu mellett :wink:

11 kedvelés

Az lh tulaja prohardveren írta, hogy minden csomagjuk zárt rendszerben megy, mindenki megkap mindent, ahogy eddig.

Esetleg vegyél aromamesternel százas niket, ki tudja meddig lesz még…

8 kedvelés

Köszi szépen a válaszokat, már most sokat segítettetek :slight_smile:
Attól függetlenül várom az ajánlásokat, javaslatokat, de akkor már lehet hogy ezt zárom/törlöm, és átnézek a vásárlásfüggőkhöz :slight_smile:

5 kedvelés

Lehet, hogy “nyílik” másik :slight_smile:

Tisztelettel

5 kedvelés

Ugyanazok a klassz emberek lesznek ott is :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

6 kedvelés

Bocsáss meg Dávid, az előbb egy kicsit sarkosan fogalmaztam.

De azt hiszem a mondani valóm lényege át jött :slight_smile:

Tisztelettel

4 kedvelés

Semmi gond, értettem amit írtál, és a fogalmazást is, hisz ráadásul eleve egy olyan csontot rágok ami talán már úgy meg lett rágva hogy nincs is :smiley:
Na de én ilyen vagyok, csak a biztos :slight_smile:
Mindenesetre köszönöm szépen!

1 kedvelés

Viszont mindenképpen olcsóbb, és jobb, mint az analóg.

5 kedvelés

Ha félreérhető lettem volna elnézést, aromát szoktam én is itthonról és fogok is amíg lehet :slight_smile:
Viszont számomra ha valami X % százalékkal olcsóbb kint akkor inkább kintről veszek.
A minőség/ár mondja meg “hogy ki vagy” , pl. attól hogy egy darabig nem tervezek NICet
venni az Aromamestertől az nem azt jelenti hogy aromát sem fogok, sőt pont holnap.

Én amitől itthon félek, az inkább a tendencia :frowning:

Tisztelettel

3 kedvelés

Így van, igazából engem is ez vígasztal. Jobb az nem kérdés, de az árát tekintve is hiába drága a dohányboltos nic, mégis olcsóbb.

1 kedvelés

Nyilván most legtöbbünket foglalkoztatja a “mi és hogy lesz” kérdés! Mivel nincs egyértelmű jövőkép, csak hírek és történések, amire nincs behatásunk, ez a bizonytalanság rosszabb a biztos rossznál! Szvsz úgy vélem mezei usereket nem fognak vegzálni, nem hatékony és fontosabb témákra sincs kapacitás. Persze becsúszhat egy-egy eset?! Alkalmazkodunk, ahogy eddig is, megoldás meg mindig van valahogy! Majd megfejtjük, ha szükséges! :v:

2 kedvelés

Persze, teljesen jogos, érthető is!
Nem is kérdés, én is lehet hogy az aromamesteres nic-et fogom választani jövőben pl liquidhall helyett, annyian írjátok :grin:
Illetve a tendencia, na hát igen… arról sajnos nem is érdemes beszélni. Eleve azzal van a gond, hogy így kell gondolkoznia az embernek egy “hétköznapi dolog” miatt, mert nincs lehetőség/drága akármi…

1 kedvelés

Kiírnád ha szépen megkérlek mennyi egy nic a “nemzetiben” ?
(az életben nem vettem :slight_smile: )

Tisztelettel

1300Ft körül volt egy 10ml-s nic booster legutóbb… Tényleg “nem sok” mert, ennyiből egy doboz cigit sem veszel, megis tovább kitart ráadásul a jó hatásokról nem is beszélve. De azért na, tényleg nem olcsó, és hát ha lehet olcsóbban… :grin:

1 kedvelés

Ez 10 vagy 20 mg/ml-es?

Tisztelettel

18 vagy 20mg-os, arra nem emlékszem

3 kedvelés