Aromamester.hu

Sziasztok! Valaki rendelt már a címben említett cégtől? Kíváncsi lenék, hogy a volt eliquidvg.eu -s vásárlók hány százaléka elégedett vele. Én a részemről a következő észrevételeket tenném. Egyedüli hely, ahol az ingyenes szállítás összeghatára ilyen alacsony. Viszont az durva, hogy a sima glicerin ára körülbelül háromszorosára emelkedett. Részemről akkor inkább a Floravita, nincs mese. Az aromák választéka is szegényesebb, nem találni köztük például a TPA aromákat egyáltalán, pedig most kaptam volna rá a cigarillo és cubano aromáik nagyon jók voltak az eliquidvg -ről, és tessék, nincsenek többé. Kiszerelésben sincs már 30 ml, csak 10 ml. Vásárlói vélemények szinte még sehol, néhol még a termék leírása is hiányzik, soknál az adagolás sincs még feltüntetve.

4 kedvelés

Nem rendeltem még azóta, hogy “átalakult”, de tényleg kicsit tróger a mostani. Ígért leírásokat, teljes választékot, 30 ml kiszerelést. Most néztem rá, nem igazán sziporkázik azóta sem.

2 kedvelés

Én meg innen rendeltem tegnap, az alaplé kivételével. Mert nézegettem én a the liquidcity - n a Journey aromákat, viszont a 12000 feletti ingyenes szállítás erősebb érvnek bizonyult, főleg, hogy emlegettem az asszonynak, mi is az új helyzet? Amonnan rendelnék 2 ampulla Journeyt kóstolásra, plusz még a 2000 Ft fuvar + utánvét, 8 ezret máris elvertem, és nincsen még semmim sem, csak két tíz millis aromám.

Ez eddig még egyik sem teljesült.
De az, hogy az alaplé literjét az eddigi 3 ezer helyett közel tízért árulják, én először azért nem is akartam tőlük rendelni. De csak úgy sikerült túllépni a 12000 -et, ha onnan aromákat is rendelek.

2 kedvelés

Igazad van :blush:1liter pg 2750.-
1liter vg 1995.-
Szállítás házhoz:. 1400.-
Ez 2 ! Liter alap a Floravitától :blush:
Ennyivel barátibb innen rendelni​:blush:
The Liquid city :
Journey Dune 2590.-
French Pipe 2590.-
Sz.házhoz:. 1600.-
Összesen két shopból : 12925.-
Így nincs ingyen a szállításom,csak én így matekozok,ami jön a réven az megy a vámon :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 kedvelés

Csak így még mindig nikotin mentes az egész. Arról meg vagy leszokom, vagy nem írom le ide, hol veszem.

4 kedvelés

Ok rendben én megértettem.

6 kedvelés

Szia Feri! Aromamestertől nic vagy nic+aroma ingyen jön. Vape 42 ről meg be tudsz szerezni mindent még plusszba azt szájé! GLS futár 1350,- csomagpont 1150,- Vagy 20000ft és ingyen jön!

6 kedvelés

Annyi pénz nincs is… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hát Jani, 20k elkölteni nem bűvészet és szerintem kisebb gyógyszeres doboz sem lenne tele! Még azt is kitömnék hernyókkal! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

A Ferinek nem lesz jó…

3 kedvelés

Pedig itt a legjobb árú a JOURNEY! :thinking:

5 kedvelés

Gondoltam küldök neki ezt azt de nem bírnám elviselni amit utána kapnék tőle…

3 kedvelés

Én így szoktam lezárni dolgokat :
Ok rendben :grin:

3 kedvelés

Szia Ferenc.
Én most találtam rá az említett oldalra. rendeltem is alaplevet és aromákat.
A rendelés után 1 nappal már nálam is volt a csomag.
Hát, igaz nincsenek ismert aromák, de azért én így is rendeltem tőlük 4 dohányosat, amik illat és íz alapján jók lesznek, szerintem :slight_smile:
16E forintból lesz 500ml aromám. Én kicsit már ráuntam a nagyon favorizált ízekre, ( infamous, journey azhad és stb… ) így nekem kicsit felüdülés volt az ( ismeretlen ) aroma kínálat. De az illat és íz alapján nekem a régi, még 10évvel ezelőtti aromák ugrottak be :slight_smile: és bizakodom abban, hogy nem fogtam mellé. De ha bekevertem és beértek akkor újra írok egy ismertetőt, hogy mik a tapasztalataim.
Szokásom, hogy amikor megjönnek az aromáim, egy cseppet az ujjamra teszek és megízlelem, innen tudom, hogy mire számítsak az aromát illetően. Amiket most rendeltem azok szerintem jók lesznek. De majd jelentkezem ha túl leszek az érlelési időn :slight_smile:

Addig is szép napot :slight_smile:

1 kedvelés

Végül is ez lett nálam a megoldás. Több fele már nem szerettem volna aprózni. A Vape 42-őn minden is van, ami kell, kivéve nikotint, arról meg igyekszem leszokni. Addig meg ott veszem, ahol kapható.

2 kedvelés

Sziasztok, Az aromamestenél kapható nikotin 100mg/ml-es alkalmas nikotinos liquid keverésre?

5 kedvelés

Szia! Így igaz, pont arra való. Keverésnél csak óvatosan vele, ha remeg a kezed gumikesztyű használata indokolt lehet.

8 kedvelés

Az oldalukon ott a táblázat is, amiből kinézheted, hogy például 1 liter 3 mg/ml-hez mennyi kell belőle. De ott a keverde, vagy ki is számolhatod, hogy pl. 10 -szeresre hígítva 10 mg/ml-es alaplevet kapsz, és így tovább.

6 kedvelés

Köszönöm. :smiley:

2 kedvelés

Sziasztok :slight_smile:

Eltelt, kb. 2 hét és megnéztem milyenek lettek az aromák amiket az Aromamestertől rendeltem.
Egy nagyon nagy pozitív csalódás ért.
Az aromák ízei igazi old school feeling, mint a régi TPA aromák úgy 7-8 éve :slight_smile:
Amiket rendeltem;
Charlie Tobacco.
5%ban kevertem. Igazi férfias dohány, kicsit édeskés, kicsit száraz, egésznapos használatra is tökéletes szerintem.

USA Mix.
10%ban kevertem. Igazi Retro íz :slight_smile: mint az előbb említett 7-8 évvel ezelőtti aromák.
Régóta kerestem ilyen USA Mixet.

KML.
Ez is nagyon jó.
Egy kellemes dohány, enyhe karamellás-vanilliás beütéssel, ( leírás szerint ) bár ezek olyannyira nem érezhetőek ki külön, de egy mindennapos élvezetes dohány íz. Nekem ez is bejött.

Chesnut Indian.
2.5%ban kevertem. Egy tökéletes gesztenyés dohány!
Nagyon meglepett ez az íz, mert annyira jó kis párosítás a dohány és a gesztenye, ez egy állandó, mindennapos nagyon szerethető íz :slight_smile: megvan az egyensúly, nem kell félni a gesztenye ízétől. Fínom!

Tehát az eddigi tapasztalatok az Amesterről, azok jók. Az alappal sem volt semmi gondom, és a Bossterrel sem.
Fogok még tőlük vásárólni, és a maradék dohányos ízeket biztosan kipróbálom, mert ez a 4 íz mind tuti befutó nálam :slight_smile:

Szép napot Mindnekinek :slight_smile:

6 kedvelés